# Eidur Gudjohnsen - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eidur Gudjohnsen

Cevap: # Eidur Gudjohnsen

Bjk istiyor diyede söylenti var hatta onlarda alıcaz falan diyorlar ama maalesef Lyona gidicek gibi duruyor

Lyon : Gudjohnsen et Hleb dans le viseur ?

L'Olympique Lyonnais aurait des vues sur deux joueurs du FC Barcelone, selon le journal catalan Sport. Les dirigeants rhodaniens négocieraient les transferts de l'attaquant islandais Eidur Gudjohnsen (30 ans, 24 matchs et 3 buts en Liga cette saison), sous contrat jusqu'en juin 2010, et du milieu offensif bélarusse Aleksandr Hleb (28 ans, 19 matchs en Liga cette saison), arrivé l'été dernier au Barça mais peu utilisé par Pep Guardiola. Deux dossiers qui ne seront pas faciles à boucler pour l'OL. Plus d'infos football sur Maxifoot.fr

Linkleri paylaşırken linkler değişiyor sanırım. Aynı sorunu bende biraz önce yaşadım.

bence gene bilmediğimiz yada tahmin etmediğimiz bir yada birkaç isim gelicek...hedef saşırtıyolar

Milletin ağzı torba değil ki büzesin.:) Gu?johnsen bize gelme ihtimali fazla gibi.. Rijkaard'ın basın toplantısında "Sisteme uygun oyuncular alacağız." Gu?johnsen'den âlâ sistemine oyuncu alamayacağına göre :)

Renkdaşlar heyecan yapalım ;):) ama ters köşeye yatacağımızıda unutmayalım ona göre heyecan yapalım:)

''içimizden biri'' haldun üstünel bizi gene yatırcak ters köşeye:)

çok iyi oyuncuları getirsinde ben ters köşeye yatmayı bırak SÜRÜNÜRÜM!!!:D:D:D:D:D

Hiç gerek yok Gudjohnsen elimizi ayağımızı bağlar bizim geleck yıllar için.Tam anlamıyla bitirici bir forvette değil...

Hleb gerçekten müthiş olurdu.

bence gudjohnsen ismi hedef şaşırtmaca. herkes üzerinde yoğunlaşacak ve bir anda bambaşka bir isim açıklanacak.

hleb tadından yenmez .

Gudjohnsen iyi adam , barçada sağ kanat forvet de oynadı (RWF,RWM)ü

Gudjohnsen kolay , hleb zor transfer..

Ben yine de gudjohnsen yerine nistelrooy da gelebilir diyorum.

gudjohnsen orta 3 lünün göbeğinde de oynar. zaten barca'da son zamanlarda forma giydiği maçlarda oynadığı yer orasıydı.

Hleb Hamburg veya Wolfsburg'a , Gudjohnsen de Blacburn'e veya O. Lyon'a transfer olmak üzere;)

Gudjohnsen harika transfer olurdu 4-3-3 için,Nonda ve Ümit de yollanacak sanırım büyük ihtimalle.Güzel işler yapabilirdi bizde.

Gerçekleşirse sevineceğim bir transfer olur kesinlikle.Rijkaard'ın da hayli hayli getirebileceği bir isim,yüzyüze görüşmesi yeter.;)

Üst Alt