Ekip yarışması | Ertelendi


Forumda yeni bir yarışma düzenliyoruz. Bunun için 4'er kişiden oluşan gruplara, absürd olmayan 1'er grup ismine ihtiyacımız var.Başvuruları bu konu altına yapabilirsiniz. Örneğin;- Grup Adı: "Komedi Dans Dörtlüsü"

- Üyeler: 1- Ahmet X, 2- Mehmet Y, 3- Ali Z, 4- Veli A.5 grup ve fazlası oluştuğunda, yarışmayı başlatacağız. Yarışma 7 gün sürecek ve her gün için somut ölçülebilir sonuçları olan oyunlar oynanacak. Örneğin;--- Anket aç, en çok oyu topla,

--- Bir analiz haberi yap, en çok sayıda kişi tarafından yorum yapılsın,

--- "Çakma haber ajansı" olarak yalan haber yap, en çok okunan konu olsun

--- Karikatür yükle, en çok beğeniyi alsın vb.Birinci olana en yüksek, sonuncu olana en düşük olacak şekilde puan vereceğiz. 7 ayrı görevin sonunda en yüksek puana erişen takımı şampiyon yapacağız. Ödül olarak sıradışı birşeylere hazır olun. ;)Sorunuz var ise pm ile alayım, burası sadece başvurular için olsun. İlk yarışma Cumartesi günü yapılacak.
 
Cevap: Ekip yarışması | 4 'lü grupları belirliyoruzBaşvuruları tam alalım lütfen.- Grup Adı: "Komedi Dans Dörtlüsü"

- Üyeler: 1- Ahmet X, Mehmet Y, Ali Z, Veli A.Aranızda iyice organize olup öyle yazın derim. Başvuruyu yarın akşama dek açık tutacağım, gerekirse daha fazla sayıda grupla yarışırız. Dışarıda kalma gibi bir durum olmaz.Edit: Yarışma başladığında Hayri Cund hala cezalı olacak. Bence kendisini almamalısın.
 
Cevap: Ekip yarışması | 4 'lü grupları belirliyoruzForumda kimseyle aram yok. Herkesle kavgalıyım. Ama bende yarışmaya katılmak sosyal bir insan olmak istiyorum. Bi yardımcı olun.
 
Cevap: Ekip yarışması | 4 'lü grupları belirliyoruz4 kisi toplasan bi BEN etmez :coffee:

Yanlizim dostlar :cool:
 
Cevap: Ekip yarışması | 4 'lü grupları belirliyoruzYarışacak olan arkadaşlara başarılar. Bireysel katılım söz konusu olursa bende katılabilirim. :)
 
Cevap: Ekip yarışması | 4 'lü grupları belirliyoruzHocalar ağalar şıhlar müridler.. Komedi mizah tarzı anketlerde üzerime yoktur.
 
Cevap: Ekip yarışması | 4 'lü grupları belirliyoruzEvet bende kurulacak gruplarda yerimi alabilirim.

Hatta almalıyım. :)
 
Cevap: Ekip yarışması | 4 'lü grupları belirliyoruzHerkes gruba alın beni diyor birisi de grup kursun gelmek isteyenler yazsın desin. Yoksa bu yarışma başlamaz. :D
 
Üst Alt