Ekrem İmamoğlu: "Başakşehir'e destek olmayacağım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ekrem İmamoğlu: "Başakşehir'e destek olmayacağım"

Başaksehir tamamen özerk olmuş bir spor kulübü artık (maalesef) ve hatta 3 büyük kulüpten daha profesyonel yonetilmekte.

Imamoğlu bu sözleriyle sadece populizm yapmakta, hiç bir şey olmaz Başaksehire.
o yüzden mi sponsorların çoğunu ibb sayesinde aldı. başakşehir sadece kağıt üstünde özerkleşmiş bi belediye ve hükümet takımıdır.

o yüzden mi sponsorların çoğunu ibb sayesinde aldı. başakşehir sadece kağıt üstünde özerkleşmiş bi belediye ve hükümet takımıdır.
Değil işte. Doğru olmayan bir bilgi dolaşıyor sağ solda. Önceden almış olabilir lakin böýle bir durum yok artık. Yani demek istediğim, devletten aldığı ve ya daha önce aldıkları paralarla dönmüyor bunlar şuan, o yüzden kimsenin hevesini kırmak istemem ama birşeylerin deģismeyeceğini net sizlere söylerebilirim.

Değil işte. Doğru olmayan bir bilgi dolaşıyor sağ solda. Önceden almış olabilir lakin böýle bir durum yok artık. Yani demek istediğim, devletten aldığı ve ya daha önce aldıkları paralarla dönmüyor bunlar şuan, o yüzden kimsenin hevesini kırmak istemem ama birşeylerin deģismeyeceğini net sizlere söylerebilirim.
tam tersi bu dediğin algıyı göksel medya üzerinden oluşturuyor. paranın ibbspor döneminden hiç bi farkı olmadan akmaya devam ettiğine kendi adıma eminim çünkü bunların ne mal olduğu açıkça ortada,yapmamalarına ihtimal yok. ayrıca ispark hala adamların sponsoru hatırlatırım,bu bile başlı başına bi kanıt

Ekrem İmamoğlu seçildiyse bence Galatasaray taraftarının da etkisi oldu. 6500 kişi Yıldırım yerine İmamoğlu'na oy verdiyse Başakşehir'e kızıp resmen seçimi kaybettirdiler. Ki bence milyonlarca GS taraftarından çıkmıştır o kadar kişi.

Ekrem İmamoğlu seçildiyse bence Galatasaray taraftarının da etkisi oldu. 6500 kişi Yıldırım yerine İmamoğlu'na oy verdiyse Başakşehir'e kızıp resmen seçimi kaybettirdiler. Ki bence milyonlarca GS taraftarından çıkmıştır o kadar kişi.
Başakşehir olayı sıf Galatasaraylılar'ın değil , İstanbul'daki oy kaymasında ilk on neden arasındadır . Seçim anketlerini takip ederseniz Başakşehir olayı insanların dile getirdiği başlıca söylemlerdendir . Cengiz'i sattık onun parasıyla yiaaa'yi yiyecek kadar da keriz olmayan bir sürü insan var . Başak şampiyon olsun olmasın harcanan paralar illa ki insanların gözüne batıyor ve muhakkak ki etkilemiştir .

Başakşehir olayı sıf Galatasaraylılar'ın değil , İstanbul'daki oy kaymasında ilk on neden arasındadır . Seçim anketlerini takip ederseniz Başakşehir olayı insanların dile getirdiği başlıca söylemlerdendir . Cengiz'i sattık onun parasıyla yiaaa'yi yiyecek kadar da keriz olmayan bir sürü insan var . Başak şampiyon olsun olmasın harcanan paralar illa ki insanların gözüne batıyor ve muhakkak ki etkilemiştir .

En son 2011'deki genel seçimde oy vermiştim mesela ben, 2019'daki yerel seçimde sırf bu Başakşehir olayına sinirlendiğim için sabahın köründe oy vermeye gittim İmamoğlu'na verdim. Seçimler meçimler umrumda değil yoksa, a da gelse b de gelse bence ülkedeki sorun insan kalitesi önce onun çözülmesi lazım ama en azından şimdilik yeni gelenlerle halihazırda bulunanlar birbirlerini yerlerken futbola el atamazlar diye düşünüyorum.

Üst Alt