Ekrem Memnun | Başantrenör - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ekrem Memnun | Başantrenör

Teşekkürler Ekrem Hoca bu kupa senin eserin,maç sonunda benimde son şansımdı demesi hüzünlendirdi:sad007:,maçı yaşayan-duygusal bir koç,takımımız kadar kendisi içinde çok sevindim,+ayrıca seneyede bu alan savunmasını takıma alıştırırsa yine kupayı aldırır,bugunu bulmuş basketbolun kadınlarda:D

Helal olsun

Mac Sony aciklamalari duygulandirdi beni

Uzun yillar bizde kal

Koctan sonra sube sorumlumuz olursun insallah

Verstuurd vanaf mijn Nexus 5 met Tapatalk

Bu şampiyonlukta en büyük pay sahibi belki de,sezon boyunca yaşadığımız her türlü zorluklara rağmen takımı ayakta tuttu ve Euroleague şampiyonu yaptı.Sonsuz teşekkürler Ekrem Memnun :tiphat::tiphat:

1a18fa56c33311e3a3570002c9d744de_8.jpg

Yanarım yanarım da Zafer Kalaycıoğlu ve Ceyhun Yıldızoğlu ile geçen boş senelere yanarım. Onlara verilen bütçenini çeyreğiyle falan mücadele etti Ekrem Hocam

Klubumuzun efsanelerinden biri oldu kupayı alarak. Tabii yazık oldu efsane olması. Gelenek bu ya yakında gonderilirseşaşmam.

allah senden razı olsun hocam. bu sene bu taraftarın yüzü senin sayende güldü.milyon euroları alıpta kılını kıpırtdatmayan rezil heriflere inat kısıtlı kadronla inanılmaz büyük bir iş çıkardın, önünse saygıyla eğiliyorum.

90'lı yıllarda da takımın başındaydı ve 3 lig,3 cumhurbaşkanlığı, 2 de Türkiye Kupası kazandırmıştı. Daha da önemlisi 1999 yılında Şampiyonlar Ligi'nde yarı final oynayan ve 3. olan takımın antrenörüydü. Ayrıca kendisi erkek takımlarını da çalıştırmış dönem dönem. Yani Ergin Ataman'ın ayrılması durumunda düşünülebilecek isimlerden birisi olabilir..

Koç bu sene lig şampiyonuda olalım 3'lemeyi yapalım.

Önümüzdeki sezon Cumhurbaşkanlığı, Türkiye, Euroleague, TKBL 4'lemesi yaparız İnşallah.

Büyüksün. :016::016::016::016::016::016::016::016::016::016::016::016::016::016::016::016::016::016:

:tank::tank::tank::tank::tank::tank::tank:

Üst Alt