Ekrem Memnun | Başantrenör - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ekrem Memnun | Başantrenör

Kulübün açıklamasında sebebini yazmamışlar. Çukurova, menajer takımı o sebeple 50 çeşit nedeni olabilir.
Bizim bayan baskette koç kötü diyorlardı bende pek anlamam ama 2 maç falan izlediğimde tek plan uzuna top at gibi bir şey vardı hiç beğenmemiştim aslında fırsat bu fırsat desek ve bayan basketin başına getrsek keşke. Erkek koçu için biraz yetersiz kalıyor gibi oldu belki ama bayan baskette en iyi koç bence.

Bizim bayan baskette koç kötü diyorlardı bende pek anlamam ama 2 maç falan izlediğimde tek plan uzuna top at gibi bir şey vardı hiç beğenmemiştim aslında fırsat bu fırsat desek ve bayan basketin başına getrsek keşke. Erkek koçu için biraz yetersiz kalıyor gibi oldu belki ama bayan baskette en iyi koç bence.
Hoca proje istiyor hedefi büyütüp bir şeyler kazanmak istiyorsan Ekrem Hocadan iyisi yok zaten.

3d9c7885e986455d86c5a29fa5c3ca2b.jpeg

Hoca büyük karakter. Sözleşme veya süresi ile ilgili konuşmak bile abes. Planlarına sadık kalınıp, branş hocaya emanet edilmeli. Gerçek Galatasaray efsanelerinden biridir hocam. Bir dönem ben dahil bir sürü insanı çok kez gururlandırmıştır.

Üst Alt