Ekrem Memnun | Başantrenör - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ekrem Memnun | Başantrenör

çok da zor değil bazı şeyleri başarmak yeter ki doğru insanlar doğru yerde birleşsin ... burada kayıp geçen yıllarda bu adamın adını ısrarla anıp bu takımın koçu olması gerektiğini söyleyen bu uğurda savaş veren tüm renktaşlarımıza da teşekkür ediyorum takımla beraber ...

Bm5WruGCYAApBYT.jpg:large

[attachment=9883:B_b4519f6f8e91fac30cc46d69c9f79635.jpg]

Ekli dosyalar

• B_b4519f6f8e91fac30cc46d69c9f79635.jpg
    B_b4519f6f8e91fac30cc46d69c9f79635.jpg
    176.6 KB · Görüntüleme: 140
ömürlük sözleşme imzalanmalı. böyle karakterli insanları bulmak çok zor. daha yaşı da genç bildiğim kadarıyla 45 uzun yıllar bizimle birlikte olmalı.

Gelecek sene futbolda Mancini kalacağına bu adamı getirsinler başa daha başarılı olur

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ruhunda Galatasaray var koçun.

Kaliteli adam olduğunu sadece 2 dakika konuşmasını dinleyen anlar zaten.

Her şey için minnettarız koç.

Bu sezon senin yaşattıklarının hakkını veremedik taraftar olarak ama sen bize her şeye rağmen tarifsiz duygular yaşattın.

Hep bizimle kal.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=P1ZYbT9m09E[/media]

Your are the European Champion / You are the League Leader / They are not !

"basketbol felsefemiz savunma. iyi savunma rakibi kullandığından daha çabuk, kullandığı yerden bir adım geride, kullandığı şuttan biraz daha bombeli şut kullanmaya zorlamaktır"
"erkek ve kadın bsketbolu ayrımı var mı bilmiyorum. ben insan yönetiyorum. basketbol diye bir oyun var ve onu iyi oynamak lazım"
"oyuncuların bazen rüyalarını kırmak, onları yutkundurmak, yapamayacaklarını açıkça söylemek önemli"
Ekrem Memnun

Ekrem Memnun, 2+2 yıllığına Kadın Basketbol Milli Takımı antrenörlüğüne getirildi.
Hayırlı olsun hocam, umarım bu yıl bir şampiyonluk getirirsiniz.

Üst Alt