Ekşi Sözlük'teki Gizemli Adam Kim? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ekşi Sözlük'teki Gizemli Adam Kim?

Ekşi Sözlük'te bir yazar var, nick'i "tek ihtimali olan insanların hikayesi". Bu kişi ya Galatasaray yönetiminde ya da yönetime çok yakın biri.

Tarih 27.07.2009 Elano resmi olarak açıklanmadan 3 gün önce bir kaç gün içinde büyük bir transfer olacağının haberini vermiş.

Linki

https://sozluk.sourtimes.org//show.asp?t=#16560079

İçerik :

çok kısa bir süre içerisinde (birkaç gün) kimsenin kolay kolay burun kıvıramayacağı, yine tüm tahmincileri ters köşeye yatıracak, avrupa'da dahi ses getirecek kalitede bir transfere imza atacak olan aslan yuvası.

(tek ihtimali olan insanlarin hikayesi, 27.07.2009 15:47

Bu mesajdan 1 saat sonrada elanoya entry girip mesajıda burdan vermiş ;)

Linki :

https://sozluk.sourtimes.org//show.asp?t=#16560339

içerik :

galatasaray için ideal adam. hmm...

(tek ihtimali olan insanlarin hikayesi, 27.07.2009 16:26)

Tarih 4.Nisan Leo Franco transfer haberinin ilk kez basına çıktığı 15 nisan tarihinden 11 gün önce.

Link:

https://sozluk.sourtimes.org//show.asp?t=leonardo+noeren+franco/#15915814

İçerik :

kontratı bitiyor. haldun üstünel ispanya'daydı. de sanctis dönüyor. yaza aslan olur bu.

(tek ihtimali olan insanlarin hikayesi, 04.04.2009 19:04

Bu entry'de de Haldun Üstünel'i ne kadar iyi tanıdığını görebiliyoruz. bu da kendisinin yönetici olduğu ya da yönetime çok yakın olduğu iddialarını kuvvetlendiriyor. belkide bizzat Haldun Üstünel'dir.

Linki :

https://sozluk.sourtimes.org//show.asp?t=#16426216

İçerik :

yakın çevresine, "siz football manager'ı bilgisayarda oynuyorsunuz, ben gerçek hayatta" diyen adam. medyada çok sık okumuşsunuzdur; "haldun üstünel transfer çalışmaları için bilmem kaçıncı yurt dışı seferine çıktı" diye. buna inanıp inanmamak size kalmış, ama üstünel, gidiş/dönüş uçak bileti paralarını, kaldığı lüks otellerin (görüşmeleri daha etkili kılabilmek için) tüm faturalarını (konaklama, yeme/içme vb), gittiği yerlerde kiraladığı tüm bentley'lerin (başka arabaya binmez) ve daha aklınıza gelebilecek tüm masrafları cebinden karşılıyor. daha geçen haftaya kadar cebinden ödediği para 800 bin euro'yu geçti, galatasaray'da yöneticilik yapmaya başladığından bu yana. bunların maddi geri dönüşü yok. "neden?" diye soracak oluyorsunuz, "galatasaray" diyor bu adam. gerçekten büyük adam.

Benim en çok ilgimi çeken lugano'ya yazdığı entry oldu bu yorum dün yapılmış metin oktay tesislerinde kendisi ile ismini açıklamadığı bir yöneticiden eğer haldun üstünelse adnan polat görüşmesi başka bir yönetici ise haldun üstünel ile yada başkan ile yaptığı bir diyalog sanırım :)

Linki :

https://sozluk.sourtimes.org//show.asp?t=#16601894

İçerik:

kazanç 3 milyon euro.. mekan florya metin oktay tesisleri..

"olay olur" diyorum, "olacak iş değil" diyor.

"niye" diye soruyorum, "imkansız" diyor.

"galatasaray" diyorum, bu kez susuyor.

"sarı-kırmızı" diyorum..

"çok mu yakışır?" diyor.

"son 30 yılda fener'den istediğim tek adam" diyorum.

yine cevab veremiyor..

yüreğiyle oynayan cesur stoper. latin ateşi..

(tek ihtimali olan insanlarin hikayesi, 03.08.2009 00:11

Son entryde Galatasaray'ın forvete bir yıldız almayacağını, bunun yerine yabancı, genç ve yetenekli bir forvet alacağını yazmış.

Linki :

https://sozluk.sourtimes.org//show.asp?t=#16594303

İçerik :

medyada yer alan haberlerin aksine, büyük bir golcünün değil, milan baros'un arkasında yedek güç olacak bir ismin peşinde olduğunu tahmin ediyorum. bu yeni oyuncu da muhtemelen 'genç ve yabancı' bir forvet olacaktır. sanırım bu transfer de 8 gün içerisinde biter. son transfer kiralık da gelebilir. bekleyip, göreceğiz..

(tek ihtimali olan insanlarin hikayesi, 01.08.2009 18:13

Cevap: Ekşi Sözlükteki Gizemli Adam Yoksa Haldun Üstünel mi :)

Aarkadaşım eğer bu senin arştırman ise helal olsun yok biryerde gördün buraya taşıdın ise yine helal olsun :)

Benim araştırmam değil başka bir platfordan bir renktaşımız bulmuş bende sizinle paylaştım :)

Vay vay vay. Sanmıyorum Haldun Bey olsun. Fakat yönetime yakın ve kendisini tanıyan biri galiba.

Eksisozlük takip ettiğim bir site. Üyeliğimde vardır ama bu olayın gerçekçiliği yok bana göre. Haldun Üstünel'in en önemli özelliklerinden bir taneside mütevaziliğidir. Yani giripte bir sitede kendi kendini öveceğini hiç sanmıyorum.

Age of Empires'ı çok seven Sagopa sever ve kendinden bahsederken şunu kullanmış;

dün itibariyle, geçtiğimiz sene hiç işlemediği bir suç nedeniyle beraat ettiğini az önce öğrenen, sanki sahiden suçluymuş da, davayı bir hinlikle kazanmış kadar sevinen bir yazar. yüz ifadesiyle de tanımlamak icap ederse;

:) 10.05.2008 19:00

Dediğim gibi tanıdığı olabilir.

Yaw haldun üstünel olup olmaması neyi değiştiriki beyler o sadece benim yorumum ona takmayın :)

almamız gereken mesaj o kadar asparagas transfer haberlerinin yapıldığı ve iki senedir yönetim dışışında transfer görüşmelerini basın dahil hiç kimsenin bilmediği bir ortamda %100 isabet tuturan çok sağlam bir kaynak var önümüzde ha yönetimin içinden ha yönetimle içli dışlı birisi fark edermi :)

bize mesajları ordan iletiyormu biz ona bakalım :D

Lugano konusunda Metin oktay tesilerinde yaptığı bir görüşmeden bahsetmiş artık başkanlamı yoksa haldunlamı bilemeyiz ama yönetimden olmasa bile iç içe birisi olduğu ortada buda çok sağlam bir kaynak demektir haksızmıyım :)

Yaw haldun üstünel olup olmaması neyi değiştiriki beyler o sadece benim yorumum :)

almamız gereken mesaj o kadar sallamasyon transfer haberlerinin yapıldıı bir dönemde %100 isabet tuturan çok sağlam bir kaynak var önümüzde ha yönetimin içinden ha yönetimle iç içe birisi fark edermi :)

bize mesajları ordan iletiyormu biz ona bakalım :D

Bidaha iletmez bu msjlardan sonra :asd:

Bende Haldun Beyin yakını gibi konuştum sanki .:wave:

vayyy vayy vayyy diyorum ya renktaşlar eğer içinizden takip eden varsa bu adamı entrylerini bizlere bildirirseniz iyi olur gerçekten...

süper iletileri var :D

xavi-iniesta-messi-henry fenerde

olmayacak iş değil. hayal hiç değil. bu sezon bile olabilir. mesela beşiktaş şampiyonlar ligi'nde barcelona ile aynı gruba düşer. deplasman maçında katalan kulübü yeşilköy'deki fener'e gider. güzel bir balık gecesi yaparlar. oradan da ver elini polat otel.. 200 metre mesafe yoktur arada. in haldun we trust'la buluşurlar orada. gelecek için bir söz kesilir mesela. ama bizde öyle abartı olmaz. friendly maç yaparız, hepsi bu.

https://sozluk.sourtimes.org//show.asp?t=xavi-iniesta-messi-henry+fenerde/#16594606

elano hakkında son yorum

lincoln gibi, "tanrının gönderdiği yerdeyim. taraftarımız gezegenin en iyisi. ablanız kurban olsun size" tarzı popülist laflar yerine adam gibi açıklamalar yapmış, buraya çalışmaya ve takıma katkı yapmaya geldiğini söylemiş, lincoln'le ilgili olarak da, "tek ortak noktamız, brezilyalı olmamız" demiştir. daha ne desin ki..

tereza hanımla konsolosluktaki evlilik törenini 'haldun'un duymadığı doğru değil. zira nikah şahididir kendisi:) hatta törenden sonra florya'daki idmana bizzat kendi arabasıyla götürmüştür milan'ı. e hediyesi de sağlam!

https://sozluk.sourtimes.org//?t=#16426216

son mesajda halduna yakın olduğu görülebilir kardeşi felan olmasın :D

bu transfer dönemine yürek dayanmaz valla :D CIA FBI falanda karısabilir bu işe

bkz: ekşiyle ne alaka lan:ka25:

arkadaşlar el altından dinleme cihazları satılıyormuş. acaba bunlardan bulupta haldunun telefonunu dinleyebilirmiyiz, başka türlü transferden haber alamıyacaz. 007 haldun ajan gibi, izini bulana aşk olsun. :m05:

GS sözlükte de "eskiacıksarıdesene" nickli yazarı takip edilebilir belki ikisi de aynı kişi olabilir.Kendisi keita ve elano transferlerini önceden haber vermiştir.

Üst Alt