ekşi sözlük'ün tinerci kaynaması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ekşi sözlük'ün tinerci kaynaması

:asd22:

Yarın son. Çarşamba'dan itibaren Nisan'17 sonuna kadar haber alamayacaksın benden.

kutlamalar baslasın o zaman :dans:

havai-fisek-gif-hareketli-havayi-fisek-resmi.gif

ekside spor baslıklarını çok sık takip ederim

ana avrat küfürler biraz eksiye düşürsede genel manada havası iyi, çok kaliteli yazar ve yorumlar var. sözlük yönetimi her önüne geleni saçma sapan baslık açma yetkisi vermese daha iyi olur bu platform.

Moderasyonununda tinerci olduğu şüphelerim bu aralar inanılmaz arttı. Hergün ısrarla ana bacı akraba karıştırarak ağır küfür eden beyni bitkileri kaç defa şikayet ettim hiç bir mesajı sallamadilar sorsan yazdığın iletilerden gelir olursa hak iddia etme şansın yok ama gel gelelim yazdığın küfürlerin direk sahibi oluşan bu vatan haini ve Atatürk düşmanı platform en kısa sürede savcılar tarafından işlem baslatilmalidir.

Atatürku neden kattın derseniz sistemli olarak Galatasaray ve Atatürk düşmanlığı yapan aynı kişilerin entey silmelerini bırak uyarı dahi vermeyip en son isyanda mağdur edebiyatı yaşayan topluluk. En son asli gorevi avukat olan bir dürümbüs sahibiydi son halini bilmiyorum.

Sözüm ona eksi sözlük 2000 lerin başındaki o eski klasını/seviyesini kaybedeli uzun zaman oluyor.

Tanim: ÇOMAR yuvası

bi sayfa okuyayım dedim hemen geri çıktım :D enteresan adamlar lakaplarını sonuna kadar hakkediyolar
ayrıyetten bizim başlıkları da pisliyolar bizim taraftar dan çok yazıyolar

beşiktaş'ın ucuncu buyuk olması - gundem - ekşi sozluk

-avrupa’nın real madrid ve barcelona’dan sonra gelen en büyük futbol takımı olmasıdır.
türkiye’nin ise son yıllara damgasını vuran en büyük takımıdır. o kadar büyüktür ki yedek forvetimiz negredo entry rekorlarları kırmaktadır.

-sosyal medya üzerinde türkiye’nin en başarılı kulubüdğr. gerek resmi hesapları gerekse fanları her zaman trendi belirlemektedir.

- 1. buyuk real madrid,
2. buyuk barcelona,
3. buyuk besiktasimdir!

dunya da 3. buyuk takim besiktas`tir!

bide ekşisözlüğe ufak bi tavsiye şu reklamı sitenin sağ tarafına gömsünler iyi hit alır
super-galatasaray-10-puan-kotu-besiktas-10-puan_1529300.jpg

Üst Alt