Ekşisözlük mü ? İncisözlük mü ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ekşisözlük mü ? İncisözlük mü ?

Cevap: Ekşisözlük mü ? İncisözlük mü ?

Ekşi masonların desteklediği bölücü örgüt gibi çalışan bir yer.Ohaaa abartıyorsun falan diyebilirsin,sadece açın hz muhammed ve israil başlıklarını okuyun.İsraile övgüler düzen,hz muhammede söven insanımsı organizmanaların çoğunluta olduğunu göreceksiniz.

Al birini, vur ötekine.

Özellikle incisözlüğe mensup kişilerin yaptığı çirkinlikleri kendim gördüm.

Ekşi masonların desteklediği bölücü örgüt gibi çalışan bir yer.Ohaaa abartıyorsun falan diyebilirsin,sadece açın hz muhammed ve israil başlıklarını okuyun.İsraile övgüler düzen,hz muhammede söven insanımsı organizmanaların çoğunluta olduğunu göreceksiniz.

Ne güzel atmışsın. Zevkle okudum sevgili ye$il.

ikisi de rezil otesi ,eksinin tek guzel yani bir mekan ,urun falan soz konusu oldugunda yorumlara bakarak fikir sahibi olmak

İlk çıktığı zamanlar inci iyiydi. Şimdi herkes özenti oldu. İnci de yazar falan olmamasına lakin orada takılıyormuşcasına inci ağzı ile konuşuyor. Sıktı yani.

Ekşi iyidir iyi.

Ekşi'ye sadece film yorumlarını ve satın almayı düşündüğüm ürünler hakkındaki entryleri okumak için girerim. İnci ise ilk kurulduğunda acayip keyifli bir sözlüktü ama -kendilerinin deyimiyle- üçüküncü nesilden sonra amele yuvası oldu. O yüzden hiçbiri!!!!

Üst Alt