Ekşisözlük mü ? İncisözlük mü ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ekşisözlük mü ? İncisözlük mü ?

Ekşi mi İnci mi beyler? Ekşi 12 yıllık bir sözlük tabi ama son zamanlarda troller iyice arttı ve mal mal başlıklar da arttı doğal olarak.İnci'de eski inci değil gerçi.

Cevap: Ekşisözlük mü ? İncisözlük mü ?

Allah'a inanmanın trollük olduğu bir yer sayılır Ekşi beyler neredeyse istisnalar dışında.Abartıyor olabilirim bana göre böyle ama.Buna rağmen ekşi dedim yine de belli bir düzeni geçmişi var sözlük olarak.

İkisi de iğrenç ortamlar. Ekşide her şeyi eleştirmek için g.tünü yırtıyor hepsi. Her şey ama aklınıza gelebilecek her şey. Entel olduklarını sanıyor asosyal moronlar.

İkisi de iğrenç ortamlar. Ekşide her şeyi eleştirmek için g.tünü yırtıyor hepsi. Her şey ama aklınıza gelebilecek her şey. Entel olduklarını sanıyor asosyal moronlar.

Yani bu kadar mı güzel özetlenir:yenieek:

Eskiden severdim Ekşisözlüğü ama öyle acayip tipler var ki tiksindiriyorlar resmen.Adamlar zannedersin dünyayı onlar yaratmış,diğer zavallı gariban insanları da dalga geçmek ve nutuk çekmek için serpiştirmiş.Böyle kitaplardan örnekler veriyorlar falan.Ne kadar mal olduklarının farkında değiller.

İncisözlüğe hiç girmiyorum bile.Pislik yuvası...

Ben oyumu ekşi'ye verdim ama yanlış anlaşılmasın.Kötünün iyisidir ekşi.Nutella yiyip uludağ limonata içen,aşağılık kompleksi olan.Müslümanlara yobaz şakirt diyebilen bir hırbo değilim yani.

Üst Alt