EL 11/12 D Grubu 10.Maç | R.Barcelona 79-50 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 11/12 D Grubu 10.Maç | R.Barcelona 79-50 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: EL 11/12 D Grubu 10.Maç | R.Barcelona 79-50 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Grup D O G M TP KY Form

1. Barcelona 10 9

2. Siena 10 8

3. Unics Kazan 10 7

4. Galatasaray 10 4

============

5. Asseco Prokom 10 1

6. Union Olimpija 10 1

Gruba baktığımızda beklenen durum ortaya çıkmış aslında. Ben 5 galibiyet bekliyordum, 4 olmuş. Grubumuzda iki final four takımı var kim ne dersi desin, onlara karşı Efes de Fener de her iki maçı kaybederdi. Burada Kazan'ı yeneceğimizi düşünüyordum, yenmemiz de gerekirdi. Az çok denk kadrolar, ama Domercant'ın salladığı karpuzlar canımızı yaktı o gün :D

Kısacası, takım bu sezon Avrupa'da istenen başarıyı yakalamıştır. Bizim takımdan kimse şu Barcelona'da ilk 12 kişilik kadroya giremez, keza Siena'da da. Onların her oyuncusu da bizde ilk 5 çıkar. Yürümeyi öğrenmeden koşmaya çalışmanın anlamı yok. Seneye Top 8 yapacak bir kadro kurarız diye düşünüyorum. Bundan sonra lige odaklanıp, en azından finale çıkarak B lisansını almamız lazım.

Oktay hoca eleştirilmez diye bir şey yok.Peygamber değil ya sonuçta.Bu yabancıları ben aldırmadım yaptığı tercihler kötüyse eleştirilecek tabi

ben eleştirilemez demiyorum Oktay hoca.. bende eleştiriyorum zaman zaman ama defolsun gitsin demek sence de biraz ağır değil mi ? Oktay hoca olmasaydı şimdi bu maçları bile izleyemezdik..

Oktay hocaya defol git diyen herifte birazcık dahi ar haya kalmamıstır

Kendisi defolup gitmelidir

şu bir gerçek ki...

henüz daha yolun başındayız...

ne barça seviyesindeyiz ne siena...

kendimizi minumum partizan yada caja gibi görsek iyidir...

bu takımlar gibi devamlılığımız olmak zorunda...

oktay hoca ne yapsın. kaldık sertaça cevhere

şu bir gerçek ki...

henüz daha yolun başındayız...

ne barça seviyesindeyiz ne siena...

kendimizi minumum partizan yada caja gibi görsek iyidir...

bu takımlar gibi devamlılığımız olmak zorunda...

Aynen bu şekilde haddimizi bilerek, nerde olduğumuzu bilerek düşünsek, daha mutlu oluruz. Bu sene gittiğimiz yere kadar gideriz, sonraki seneler gerekli tecrübeler edinilir, bütçe daha arttırılır, daha üst düzey oyuncular alınır, gerekli başarılar yakalanır. Hepsi için zaman lazım.

Not: Hocam senin kayınpeder işi ne oldu? Halledebildinmi? :D

oktay hoca ne yapsın. kaldık sertaça cevhere

şu kurulan takımın tek sorumlusu o.elin bilbaosu senle aynı butceye daha iyi kadro kuruyorsa sorumlu koç..bukadar berbat yabancı secimi yapılmaz..1 tanesi kalmasın takımda.shipp andric gordon sut atma özürlü...jaka zaten bitik,songalia ona bişey demiyorum

Bu takım iç sahadaki Unics macına kadar(o mac dahil) en iyi maclarını oynadı. Ordan beri sürekli geriye gidiyoruz ileriye gideceğimize.

Transfer değil transferler lazım yeniden toparlanmamız için. Savunma yapamıyoruz.

şu takıma 2tane net oyuncu alıcan yoksa hem ligde hem avrupada babayı alırsın. hatta 3 numara bile ister bu takım ama neyse. seneye artık dogru yapılanma yapıcaksın.

2 Transfer gerekli diyoruz. Baya bir ezildik yahu.

Üst Alt