EL 11/12 D Grubu 3.Maç | M.Siena 103-77 Galatasaray MP | 2 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 11/12 D Grubu 3.Maç | M.Siena 103-77 Galatasaray MP | 2 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: EL 11/12 D Grubu 3.Maç | M.Siena - Galatasaray MP | 2 Kasım | 21.45 | NTV Spor

siena deplasmanında galip gelecek kadar iyi bir takım değiliz belki ama yine Galatasarayın olduğu yerde umut bitmez

Cevap: EL 11/12 D Grubu 3.Maç | M.Siena - Galatasaray MP | 2 Kasım | 21.45 | NTV Spor

Bu arada Fenerbahçe'nin son iki yılda Siena'ya 101-58 ve 94-65'lik skorlarla yenildiğini hatırlatalım da maç sonu saçmalayacak kişi sayısı biraz azalsın,

Bu arada Fenerbahçe'nin son iki yılda Siena'ya 101-58 ve 94-65'lik skorlarla yenildiğini hatırlatalım da maç sonu saçmalayacak kişi sayısı biraz azalsın,

Ben her sonuca hazırlıklıyım.Fark yersekde kızarım ama tepkim burda sallamak olmaz içimde olur.

Ama farklı skor beklemiyorum kendim adıma yersekte oyuncularımızın canları sağolsun.

Nasil birsey bu takim cokmu güclü ?

Ben her sonuca hazırlıklıyım.Fark yersekde kızarım ama tepkim burda sallamak olmaz içimde olur.

Ama farklı skor beklemiyorum kendim adıma yersekte oyuncularımızın canları sağolsun.

Senin için falan değil zaten. Fark yersek burada olursan görürsün garip garip adamlar gelip saçma sapan konuşacak. Ben cevap vereceğim ama konuya bir daha girmeyecekler ben sinirden kuduracağım falan filan. Misal geçen sene Antalya'ya yenildiğimiz maçtan sonra elemanın biri gelip "bu muydu yere göğe sığdıramadığınız takım" yazmıştı. Bunun gibi her maçtan sonra olur işte. :)

rüyamda gördum mac uzatmaya gidiyordu ama uzatmada yeniliyoduk umarım sonu gibi olmaz biz yeneriz

Daha öncede yazdığım gibi Siena deplasmanında Galatasarayımızı izlemenin zevkini ve gururunu bu akşam doyasıya yaşıyacağım.Unutmayın ki 2 yıl önce bu takım küme düşmekten inanılmaz performans göstererek kurtuldu.Eurocupta 2 3 sınıf ülkelerin takımlarını farklı yenmektense en büyük ligde büyük oynamayı tercih ederim.

HAYDİ YENİLMEZ ARMADA !!!

seyircimiz olurmu acaba italyada

Hedefimiz yüksekler ise kazanmalıyız. Zor maç bizi bekliyor.. Busene daha çok tecrübe olacak. Gelecek yıl en azından A lisansını almalıyız. Bu yüzden bize prestij getirecek bu maçları kazanmamız gerekiyor. Dikkatte çekeriz.

Daha öncede yazdığım gibi Siena deplasmanında Galatasarayımızı izlemenin zevkini ve gururunu bu akşam doyasıya yaşıyacağım.Unutmayın ki 2 yıl önce bu takım küme düşmekten inanılmaz performans göstererek kurtuldu.Eurocupta 2 3 sınıf ülkelerin takımlarını farklı yenmektense en büyük ligde büyük oynamayı tercih ederim.

Çok doğru Oktay hoca ne demişti bizim için en kolay olan yerede gidebilirdik diye.

Eurocup oynasak zaten final yapardık mevcut kadroyla.Ama bu ligde oynamak bile şeref ve tecrübe.

Böyle maçlar tecrübe kazandırır kaybetsekte.

Çok zor maç. Kazanma şansımızı çok az görüyorum. Zaten Siena bizim rakibimiz değil, bizim rakiplerimiz Prokom, Kazan ve Olimpija. Bizim açımızdan en önemli şey Gordon'un performansı bence. McCalebb'i Gordon'un savunması gerekli diye düşünüyorum kısa savunmasında. McCalebb'i durdurursak, zaten Siena'yı hemen hemen kilitlemiş oluruz. Onun dışında Stonerook, Andersen, Lavrinovic gibi uzunları nasıl savunacağımızı da çok merak ediyorum, çünkü dış şutu olan oyuncular da aynı zamanda. Lakovic'ten de artık çok iyi bir oyun bekliyorum.

Gruptan cıkmak istiyorsak kazanmamız gerek bir maç. Basarılar Aslanlar !!!

normalde siena ya 1/1 oynamak mantıklı gibi duruyor olabilir ama ben inanıyorum biz öyle kolay kolay pes edecek takım degiliz inş. alıcaz bu macı

10 sayı öne geçtikten sonra yenilmeyelim de...

Savunmamız son ,iki üç maçtaki gibi olursa ne yazık ki farklı yeniliriz. Ama yine de takımıma güveniyorum inşallah çok iyi bir performans sergileyecekler.

Çok zor bir deplasman.Umarım son topa kadar savaşırız

Üst Alt