EL 11/12 D Grubu 4.Maç | U.Olimpija 70-79 Galatasaray MP | 9 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 11/12 D Grubu 4.Maç | U.Olimpija 70-79 Galatasaray MP | 9 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: EL 11/12 D Grubu 4.Maç | U.Olimpija - Galatasaray MP | 9 Kasım | 20.00 | NTV S

Konuya ilgi az ilginç, Futbol takımımızdan daha önemli bir maça çıkıyoruz. Kazanırsak yüzde 95 2.tur gelecek. Prokomda en iyi oyuncusunu kaybetti.

Cevap: EL 11/12 D Grubu 4.Maç | U.Olimpija - Galatasaray MP | 9 Kasım | 20.00 | NTV S

Kacta basliyor.

InsAllah alicaz.

zazadan hic bir mac verim alamadık. bu adam iyileştiğinde lokavt biter zaten. bizden yediği paralar bizim cöpe attıgımız paralar olcak sonunda

İçerde aldığımız yenilgiyi telafi etmemiz lazım.Bu maçı almak şart.

Yaklasik bir saat kaldi maca, yavas yavas mac havasina girelim.

[video=youtube;An7gxjjYLow]https://www.youtube.com/watch?v=An7gxjjYLow[/video]

fantasy challenge'a hangi oyuncuları aldınız?

fg0q.png

2.guard'da istikrarı tutturamadım bir türlü :D

Galatasaray'dan aldın mı oyuncu?

edit: dur bakiim :D

Resimi sonradan koydum görmemiş olabilirsin :D Furkan ve Shipp'i aldım. Furkan kredisine göre iyi puan getiriyor 8-10 getirse mükemmel olur. Shipp de sayı ribaund asist blok top çalma gibi istatistiklerin hepsinde olabilitesi yüksek oyuncu olduğu için aldım :asd:

Resimi sonradan koydum görmemiş olabilirsin :D Furkan ve Shipp'i aldım. Furkan kredisine göre iyi puan getiriyor 8-10 getirse mükemmel olur. Shipp de sayı ribaund asist blok top çalma gibi istatistiklerin hepsinde olabilitesi yüksek oyuncu olduğu için aldım :asd:

aynen, bende koydum furkanı. Shipp'i de aldım. oturup bize puan getirmelerini beklicez :D

Üst Alt