El Camino: A Breaking Bad Movie (11 Ekim 2019) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

El Camino: A Breaking Bad Movie (11 Ekim 2019)

Aksiyon, heyecan arayanların beğenmeyeceğini biliyordum. Aksiyon, heyecan arayanlar çekirdek çıtlar gibi adam öldüren John Wick serisini izleyebilir. Onun dışında, Breaking Bad evrenini sevenlerin beğeneceği, olmuş bir film. Biraz No Country For Old Men, az biraz da Fargo= El Camino.

Sabırsızlıkla akşam iş çıkışını bekliyorum.

Spoiler verenin anasını bellerim, sırf bu yüzden hiç bir sosyal medya platformuna girmeyeceğim bugün.

sent via GSC

eskilere yapilmis ufak göndermelerle gulumseten, jesse'nin kaçtıktan sonra basina nelerin geldiğini nihayet gosteren hoş bir yapım olmuş. sonu cidden duygulandırdı.
cok kisa olsa da mike, walt ve jane'i görmek mükemmeldi.

LOTR'dan 9 sene sonra, Hobbit'in ilk filmini izlediğim günkü duyguyla izledim. Diziyi izlemeyenler için spoiler olmasın ama zaten finalin üzerine yapılacak fazla bir şey yoktu. Eldeki malzemeyle yine en iyisini yapmış Vince Gilligan. Artık Better Call Saul yeni sezonunu bekliyoruz. En güzel yerinde bitmişti 4. sezon, harman kaldık. :D

Brraking bad ismini hak etmeyen bir yapı. Kötü değil kesinlikle ama brraking bad ismini taşıyacak seviyede bulmadım açıkçası.

Hayal kırıklığı oldu biraz ama güzel film yinede.

Üst Alt