El Camino: A Breaking Bad Movie (11 Ekim 2019) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

El Camino: A Breaking Bad Movie (11 Ekim 2019)

O finalin üzerine film çekmeye girişmezdim ben şahsen. Bence her şey yerli yerindeydi. Ancak ekip o kadar iyi ki acaba nasıl bir şey gelecek diye heyecanlandım şimdi. :D

Dizinin finali efsaneydi film çekilmesi mantıklı mı diye düşünülebilir ama şöyle de bir durum var böylesi bir final yapan dizinin filmi nasıl olur ? Bence herkesi heyecanlandıran konu budur.

Dizinin finali efsaneydi film çekilmesi mantıklı mı diye düşünülebilir ama şöyle de bir durum var böylesi bir final yapan dizinin filmi nasıl olur ? Bence herkesi heyecanlandıran konu budur.

Vince Gilligan'ın işin başında olması zaten beni heyecanlandıran. Her şeyi en ince detayına kadar tasarlayan, adeta bir şaheser yazan adam sırf parayı vuralım diye alelade bir senaryo yazmaz görüşündeyim. Vardır mutlaka daha önceden bıraktığı bir boşluk.

Better Call Saul kendi içinde çok başarılı mesela. Saul ve Mike gibi iki sağlam yan karakter üzerinde yükseliyor. Breaking Bad içinse finalde karakterlerin nerelere dağıldığını anımsayın. Yeni karakterler ile bambaşka bir hikaye yazmak zorundasın devam etmek istiyorsan. Jesse üzerinden dizi yürümez, çok zor. Film ile tadında bıraksınlar. :D

Better Call Saul kendi içinde çok başarılı mesela. Saul ve Mike gibi iki sağlam yan karakter üzerinde yükseliyor. Breaking Bad içinse finalde karakterlerin nerelere dağıldığını anımsayın. Yeni karakterler ile bambaşka bir hikaye yazmak zorundasın devam etmek istiyorsan. Jesse üzerinden dizi yürümez, çok zor. Film ile tadında bıraksınlar. :D
Saul baya iyi :D

Better Call Saul'u izlemediyseniz kesin izleyin.

Netflix filmlerinin kalitesi malum dizi ve belgeleselleri kadar iyi olmuyor inşallah beklentileri karşılarlar gerçi Vince Gilligan işin içindeymiş o yüzden rahatım. Vince Gilligan dan sonra benim için ikinci adam Breaking ve Better Call Saul'un görüntü yönetmeni Arthur Albert. Umuyorum ki bu filmin görüntü yönetmenliğini yine o yapar işte o zaman heyecanlanabiliriz.

Üst Alt