El Değmemiş Temiz Bir Lig İstiyoruz !


Cevap: El değmemiş temiz bir lig istiyoruz !Kaç senedir istiyoruz. Sonuç? Ama yine de iddianemeden ümitliyim.
 
Cevap: El değmemiş temiz bir lig istiyoruz !Valla umarım Miy gibi takımlar açlıktan ölür .Hepsi küme düşer .Ağlıyorlardı FB düşerse kalite düşer diye .Şimdi alsınlar o kaliteyi ısıtıp üstüne otursunlar .Biz inşallah şampiyon oluruz FB de bu diğer tüm anadolu klüplerini kanırta kanırta severde hepsi bir anda küme düşer sonra adalet istiyoruz diye ağlarlar .Umrumda değil seviniyorum hatta .Hepsi karakter zayıfı takımlar.Omurgalı takımlar belli diğerleri satılmış adi şikeciler topluluğu.
 
Valla umarım Miy gibi takımlar açlıktan ölür .Hepsi küme düşer .Ağlıyorlardı FB düşerse kalite düşer diye .Şimdi alsınlar o kaliteyi ısıtıp üstüne otursunlar .Biz inşallah şampiyon oluruz FB de bu diğer tüm anadolu klüplerini kanırta kanırta severde hepsi bir anda küme düşer sonra adalet istiyoruz diye ağlarlar .Umrumda değil seviniyorum hatta .Hepsi karakter zayıfı takımlar.Omurgalı takımlar belli diğerleri satılmış adi şikeciler topluluğu.Bu hakemlerle nasil sampiyon olabiliriz renktas?
 
Cevap: El değmemiş temiz bir lig istiyoruz !Evet, bilerek söyledim. Bakalım kendimizi görüyor muyuz :eek:

cevap vermeyecektim ama futbolda çarpma,elini kaçırma,kısa mesafede ele degen top kuralları falan haberin yok.aynada sivilce patlatman problem degil bizlerde yaptık ama bilmedigin şeyler hakkında yorum yapıp komik duruma düşme.
 
Cevap: El değmemiş temiz bir lig istiyoruz !Ya dünki Ujfalusi'nin eli ? :SS: desem ne dersiniz?polemiğe girmem direkt konudan atarım. Tekrar edersen forumdan da atılırsın.Göz var nizam var, Ujfa topa atlıyor, kafası dönük, eller açık değil, yani elin topa gitme durumu yok.Kıyas yaptığın şeye bak ! :mad:
 
Cevap: El değmemiş temiz bir lig istiyoruz !Toraman ceza sahasında çift yumruk yedi,sizin oyuncunuza ceza sahasında çift "diz" ile müdahele edildi.Ofsayt es geçilerek verilen kırmızılar vesaire.Urfalı'nın eli doğru yerdeydi.Adam yere düşerken destek almak için elini düz bir pozisyona soktu ki olması gerekende buydu.Gerçi niye konuşuyoruz ki.
 
Cevap: El değmemiş temiz bir lig istiyoruz !gsts10.jpg
 
Cevap: El değmemiş temiz bir lig istiyoruz !Adam harmandali oynuyor ceza sahasi icince, ama bu kücük kulüplere müstehak beter olun
 
Üst Alt