El Değmemiş Temiz Bir Lig İstiyoruz ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

El Değmemiş Temiz Bir Lig İstiyoruz !

Cevap: El değmemiş temiz bir lig istiyoruz !

Hakemler son üç yıldır iyice çığrından çıktı.Ama geçen yılki Bucaspor- Fenerbahçe ve Fenerbahçe-Ankaragücü maçlarından sonra dün M.İ.Yurdu maçında zirve yaptılar.Bu olay hakemlerin kural tanımazlığında , başka takımların haklarını yok saymakta gelinen son nokta ve korkarım ya insanlar futbol izlemeyi bırakacak ya da kan çıkacak.

El değmemiş bir ligmi? :D ilahi 29 yıldır umumhanede fazla mesaiye kalan kadınlarımız nekadar eldeğmemiş olabilirse bu fenerasyonla bu hakemlerle bu zihniyetle bu fenerli medyayla bizim ligimizde en fazla okadar el değmemiş olabilir.

Ujfalusinin eli diyen adama fenerli olsaydı gözün çıksın denirdi. Hatta çüşşşşşşşşşş ohaaaaa yuhhh tarzı ünlemlerde eklemek gerekirdiki pek nazik olmadığı için vurgulamıyorum. Yani dünkü maçla bunu kıyaslamak öküzün altında buzağı aramaya benzerki aman dikkat sakat iştir. Galatasaraylı olmak, adil olmak başka şey, olmadık yerde kendi kendimize leke sürmek başka şey.

Çarpma derim.. Zaten herkez öyle söyledi. Ujfa elini saklamak için nerdeyse kolunu kıracaktı.Topa atlarken elini, nereye sokacak..Bir denemede sen yapabilirsin.Kay bakalım elini nasıl saklayacaksın.

Hakemler son üç yıldır iyice çığrından çıktı.Ama geçen yılki Bucaspor- Fenerbahçe ve Fenerbahçe-Ankaragücü maçlarından sonra dün M.İ.Yurdu maçında zirve yaptılar.Bu olay hakemlerin kural tanımazlığında , başka takımların haklarını yok saymakta gelinen son nokta ve korkarım ya insanlar futbol izlemeyi bırakacak ya da kan çıkacak.

kusura bakma Deniz ama sen ne saçmalıyorsun. O takımlar kendi haklarını bile savunmuyorlar. Satılık hakemlermi onların haklarını savunsun.Gidip birlik kuruyorlar ligin anasını belleyen herifi içerden çıkarmaya çalışıyorlar!!!

Şimdiden böyle hatalar başladı ise, play ofa hiç çıkmaya gerek yok. Anadolu takımları iyi ezilir.

Beyler bu işi bilen biri bi el atarsa sevinirim. fenerbahçenin bu seneki elle elleme pozisyonlarını birleştirip İzel&Çelik&Ercan dan haydi şimdi bütün eller havaya şarkısı fondayken bir klip hazırlayabilirmi???

Ben ciddi ciddi bu cumhuriyetin Fenerbahçe için var olduğunu düşünmeye başladım, her şey Fenerbahçe için.Herkes Fenerbahçe için çabalıyor.Adamlar Fenerbahçe Cumhuriyeti derken bir bildikleri varmış!Federasyon, hakemler, medya, rakip futbolcular, Kulüpler Birliği,belediyeler, hükümetler , ilgili-ilgisiz tüm merciler ... Bu nedir ya? Alan razı , veren razı.Dünkü rezaletten sonra hala daha hakemlerin hata yaptığını söyleyebiliyorlar(skandal yönetim artık görmezden gelemeyecekleri boyutta olduğu için o da) .Utanmadan bilmem kaç maçtır Fenerbahçe'nin yenilmediğinden bahsedebiliyorlar.Gerçekten çok yazık!

Fener tam kendine yakışan hocayı bulmuş yanlız

Ne kadar işine geldiği gibi konuşan,kıvırmayı beceren adam varsa muhakkak yolu fenerle kesişiyor

Konya maçı sonrası teknik adamlığı bırakan Aykut,ne diyorsun bu konuya?

Anelka'nın elle attığı gol sonrası pılını,pırtını toplayıp antrenörlüğü bırakmaya kalkan adam bu değilmiydi?Konuşsana Aykut?

Konya maçı sonrası teknik adamlığı bırakan Aykut,ne diyorsun bu konuya?

Anelka'nın elle attığı gol sonrası pılını,pırtını toplayın antrenörlüğü bırakmaya kalkan adam bu değilmiydi?Konuşsana Aykut?

Demek ki bize masal okuyormus,yasananlar onu gösteriyor...

El değmemiş bi ligi naapcaksınız

Decoder satışları düşerse görürsünüz

Cumhuriyetlerde yıkılır, imparatorluklar kurulur. Bakınız imparatore F.Terim.

Ben ciddi ciddi bu cumhuriyetin Fenerbahçe için var olduğunu düşünmeye başladım, her şey Fenerbahçe için.Herkes Fenerbahçe için çabalıyor.Adamlar Fenerbahçe Cumhuriyeti derken bir bildikleri varmış!Federasyon, hakemler, medya, rakip futbolcular, Kulüpler Birliği,belediyeler, hükümetler , ilgili-ilgisiz tüm merciler ... Bu nedir ya? Alan razı , veren razı.Dünkü rezaletten sonra hala daha hakemlerin hata yaptığını söyleyebiliyorlar(skandal yönetim artık görmezden gelemeyecekleri boyutta olduğu için o da) .Utanmadan bilmem kaç maçtır Fenerbahçe'nin yenilmediğinden bahsedebiliyorlar.Gerçekten çok yazık!

Fener golü verimedi diye 2 puan kaybetti üstüne fazladan 15-20 puan alacak herhalde. Eğer şu şike olayını da kapatabilirlerse ligimiz hep böyle olacak.

aykut kocaman çıkıp konuşsana karakter yoksunu??hani ağlıyordun ya hani delikanlılıktan bahsediyordun ya??sende zerre delikanlılık yok be..

Üst Alt