El Değmemiş Temiz Bir Lig İstiyoruz ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

El Değmemiş Temiz Bir Lig İstiyoruz !

Cevap: El değmemiş temiz bir lig istiyoruz !

Mahir abi,Fener yedek kulübesine bakınca o dediğini görebiliyorum.

kusura bakma Deniz ama sen ne saçmalıyorsun. O takımlar kendi haklarını bile savunmuyorlar. Satılık hakemlermi onların haklarını savunsun.Gidip birlik kuruyorlar ligin anasını belleyen herifi içerden çıkarmaya çalışıyorlar!!!

Sen de haklısın Orhan kardeşim ama sadece adı geçen takımların değil bizim de( hatta en fazla) hakkımız yendi geçen yıllarda.Benim en çok içimi yakan maçlardan biri Rijkaard'lı takımın Eskişehirspor'a mağlup oluşuydu.Hakemlere o gün isyan ettiğim kadar hiç etmemiştim.İşin açıkçası senin gibi düşünüyorum ben de .Kendi haklarını ve onurlarını üçe beşe satan takım taraftarları ya da yöneticileri benim de umurumda değil.

Manisa hocası yada başkanı hakkımız yendi bile demiyor

Nasıl diyeceksinki

Sen ruhunu zaten yayın gelirlerine teslim etmişsin

Küme düşme ve şampiyonluk kızıştığında çıkıp konuştuğunda

Hadi lan ordan derler adama

Federasyon talimata "FB'li oyuncuların topa elle müdahalesi serbesttir" gibi bir madde mi ekledi?

Mehmet Ali Aydınlar,Fenerbahçe'nin Voleybol takımından sponsorluğunu çekmişti,ama görünene göre futbol takımına sponsor olmuş.Her hafta biri smaç basıyor,ama hakemlerde tık yok.

Biz hakeme rağmen maçı kazanırken şikeci rakibimiz hakemlerle maçlarını kazanma alışkanlığını sürdürüyor.

Adamların elleri boş durmuyor.. Elleri ya burunlarında, ya popolarında ya da topta....

tff nin yeni talimatnamesinde fb her maça 2 kaleci ile cıkabilir mi diyor

Manisa hocası yada başkanı hakkımız yendi bile demiyor

Nasıl diyeceksinki

Sen ruhunu zaten yayın gelirlerine teslim etmişsin

Küme düşme ve şampiyonluk kızıştığında çıkıp konuştuğunda

Hadi lan ordan derler adama

(manisalıyım)

manisa başkanı nasıl isyan etsin aziz yıldırımdan borç aldı bu adam. yada borç mu acaba...

gsts10.jpg

Ben ciddi ciddi bu cumhuriyetin Fenerbahçe için var olduğunu düşünmeye başladım, her şey Fenerbahçe için.Herkes Fenerbahçe için çabalıyor.Adamlar Fenerbahçe Cumhuriyeti derken bir bildikleri varmış!Federasyon, hakemler, medya, rakip futbolcular, Kulüpler Birliği,belediyeler, hükümetler , ilgili-ilgisiz tüm merciler ... Bu nedir ya? Alan razı , veren razı.Dünkü rezaletten sonra hala daha hakemlerin hata yaptığını söyleyebiliyorlar(skandal yönetim artık görmezden gelemeyecekleri boyutta olduğu için o da) .Utanmadan bilmem kaç maçtır Fenerbahçe'nin yenilmediğinden bahsedebiliyorlar.Gerçekten çok yazık!
gecen senenin maclarınıda sayıp kac mactır yenilmediklerini söylüyorlar. ulan o maclarda şikeli oldugu icin başkanları yöneticileri metriste degilmi. bu maclarında alın teriyle alınbmadıgı ortada.

En son Gerets döneminde şampiyonluktaki rakibimizin elle atılan golleri sonrası oyuncularımız, Hakan Şükür ve Hasan Şaş'ın önderliğinde kenetlenmişlerdi.O yılın sonunda da o unutulmaz 16. şampiyonluk gelmişti.Son üç sezondur ise ne hakkımızı savunabilecek bir yönetimimiz ne de takıma hırs ve motivasyon aşılayacak bir kaptanımız vardı.Bu dönemde ise yönetim zaafiyetini kısmen aşmış görünüyor.Motivasyon bölümünü ise Fatih Terim ve Hasan Şaş 'la Ümit Davala gayet iyi götürüyor.Terim'i geçmiş dönemlerde bazı tavırlarından dolayı eleştirdim ama kabul etmek gerekir ki takımı yeniden diriltti.Bir teknik adamın takımının üzerinde nasıl etki yaratabileceğini bir kez daha kanıtladı. Belki konuşmak için erken ama bir kaç takviyeyle bu takım yeniden özlediğimiz yenilmez ,ısıran, rakibini kim olursa olsun sürklase eden takım hüviyetine bürünür.

Üst Alt