EL Women Son 16 2.Maç | Galatasaray M.P 51-73 Fenerbahçe | 4 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL Women Son 16 2.Maç | Galatasaray M.P 51-73 Fenerbahçe | 4 Şubat | Maç Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: EL Women Son 16 2.Maç | Galatasaray M.P 51-73 Fenerbahçe | 4 Şubat | Mac Sonu

adnan polat istifaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:mad:

Cevap: EL Women Son 16 2.Maç | Galatasaray M.P 51-73 Fenerbahçe | 4 Şubat | Mac Sonu

Adnan Polat : '' Galatasaray sadece futbol değildir ''

Ulan basketbolda da ezeli rakibimize rezil oluyoruz voleybolda da sanki bu şubelerde başarılıymışız gibi konuşuyor Adnan Polat. Tek başarılı olduğumuz takp ettiğimiz spor dalı futboldu onunda içine edildi

ADNAN POLAT İSTİFA

galatasarayın büyüklüğü bu kadar ayaklar altına alınmamalı. ezeli rakibimiz dediğimiz takımla bu sene 4 maç yapmışız 4 ünü de kaybetmişiz hemde birçoğu 20 sayı civarı. eminimki kadın basket takımına harcadığımız para fb den aşağı değildir. e kardeşim sormazlar mı adama bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. ayıptır dalga mı geçiyosun 25 miyon taraftarla. birşeyi de düzgün yapın be kardeşim her tarafınız mı ofsayt sizin. beceremiyorsanız çekin gidin, ne hakkınız bu kadar taraftarı kahretmeye üzmeye. futbolda yoksunuz, baskette yoksunuz, voleybolda yoksunuz, e siz neyde varsınız?, neymiş galatasarayı borçtan, harçtan kurtarmışlar, yok efendim galatasarayın bankalar bazında itibarını düzeltmişler, nereye düzettin, biglia ve formica transferini banka teminat mektubu veremediğin için yatmış, bu mudur başarı, bumudur düzlüğe çıkmak.bu taraftarın görüp görebileceği en kariyerli hocalardan birini getirdin, adam her maç sonrası takım kalitesiz adam gibi futbolcu lazım diyip duruyodu, ne yaptın adama bam üçlüsü sana yeter devam et dedin, ne oldu sonunda onun da başını yedin. hayatımda gördüğüm en başarısız, en ciddiyetsiz, en saçma sapan yönetici grubu sizlersiniz. ve siz bu yönetimden gittiğiniz güne kadar ne bir maçı izlemeyi ne de gs storedan ürün almayı düşünmüyorum.

Fenerbahçe'nin gücü altında ezildik.

Takım iyi fakat avrupa arenası için eksikler var.

Istfa ulen.............sizingibi tepegoz yonetim gormedim.ALI DURUST bizim kurtaricimiz!

yAPISTI KALDI ADAM BE.......

Işıl Alben gibi berbat ötesi bir guard ile olacak iş değil.

bahri okatan hayır fb bayan basketboluna gsden cok daha buyuk yatirim yapiyor.Dusunsene dunyanin ilk 3 oyuncusu diana ve penny ayriliyor ve 1 hafta icinde son 4 yılın sampiyonun direk oyuncusu jakobsen ve euroleague wowen sayi kralliginda diana ve penny arasinda olan mccoughtry 2 gun icinde hemen alabiliyor fb....

bahri okatan hayır fb bayan basketboluna gsden cok daha buyuk yatirim yapiyor.Dusunsene dunyanin ilk 3 oyuncusu diana ve penny ayriliyor ve 1 hafta icinde son 4 yılın sampiyonun direk oyuncusu jakobsen ve euroleague wowen sayi kralliginda diana ve penny arasinda olan mccoughtry 2 gun icinde hemen alabiliyor fb....

bu söylediklerimi başkanın sene başında bayan basketbolda yatırım yapıyoruz iddialıyız söylemlerine istinaden yazdım, ne kadar harcadıklarının parasal miktarını bilmiyorum, eğer karşındaki senin tek rakibinse ona göre kurarsın kadronu, her branşta bu kadar ezilmessin tek rakibin karşısında. basketbolcusundan yönetimine kadar azcık gurur onur varsa bırakıp çeker giderler bu takımın başından. şamaroğlanına döndürdüler asırlık çınarı

Arada öyle büyük bir fark yok. Onlar Diana+Penny aldıysa bizde Augustus ve Fowles'ı aldık bunların 2'si hemen hemen eşittir. Üstelik Currie gibi WNBA All Star bir oyunucunun yanında bir de Tamika gibi dünyanın sayılı oyuncularından birini aldık.

Onların sadece Angel'a verdiği bonservis ekstra oldu.

Sorun parada değil paranın nasıl harcandığında.

Sene başında 150.000 $ için Becky Hammon gibi dünyanın en iyi 2 guardından biri olarak kabul edilen üstelik Rusya milli takımında oynadığı için kıta dışı sayılmayan bir oyuncuyu kaçıranlar utansın.

Becky'nin yanına 1 forvet 1 uzun biz de final four yapardık.

Cevap: EL Women Son 16 2.Maç | Galatasaray M.P 51-73 Fenerbahçe | 4 Şubat | Maç Sonu

Hocan ceyhun hocaysa

guardın ışılsa

fazla beklentide bulunmak hayalcilikten öte bir yaklaşım olur

Cevap: EL Women Son 16 2.Maç | Galatasaray M.P 51-73 Fenerbahçe | 4 Şubat | Maç Sonu

Bayanlar Euroleague finali Spartak Vidnoje-Halcon Avenida arasında Pazar günü oynanacak.

Ekaterinburg’da düzenlenen Final Four’un ilk maçında Spartak Vidnoje, UMMC Ekaterinburg’u 54-43 yendi. Epifaniya Prints 13 sayı, Taj McWilliams 10 ribaundla Spartak’ın galibiyetine katkı verdi, Ekaterinburg’da ise Candace Parker 11 sayı ile takımının en skoreri olurken, Maria Stepanova ile birlikte 9 ribaund aldı.

Günün ikinci maçında ise Halcon Avenida, Ros Casares’i 61-49 mağlup etti. Avenida’da Sancho Lyttle 17 sayı, 11 ribaund, Erika De Sousza 8 sayı, 11 ribaund, Casares’te Katie Douglas 15 sayı, 9 ribaund, Rebekkah Brunson 15 sayı, 7 ribaund üretti.

Biz olmalıydık orada ya

neyse seneye inşallah

Bayanlar Euroleague finali Spartak Vidnoje-Halcon Avenida arasında Pazar günü oynanacak.

Ekaterinburg’da düzenlenen Final Four’un ilk maçında Spartak Vidnoje, UMMC Ekaterinburg’u 54-43 yendi. Epifaniya Prints 13 sayı, Taj McWilliams 10 ribaundla Spartak’ın galibiyetine katkı verdi, Ekaterinburg’da ise Candace Parker 11 sayı ile takımının en skoreri olurken, Maria Stepanova ile birlikte 9 ribaund aldı.

Günün ikinci maçında ise Halcon Avenida, Ros Casares’i 61-49 mağlup etti. Avenida’da Sancho Lyttle 17 sayı, 11 ribaund, Erika De Sousza 8 sayı, 11 ribaund, Casares’te Katie Douglas 15 sayı, 9 ribaund, Rebekkah Brunson 15 sayı, 7 ribaund üretti.

Biz olmalıydık orada ya

neyse seneye inşallah

Yenildiğimiz maçın başlığını niye hortlattın

Lan niye hortlattiniz konuyu. Kalbime indi maci unuttum diye, bi an bugün sandim.

Konuyu kapatın moderatör kardeşler

Bende başka yer bulamadım yazacak buraya yazdım

yanlış anlaşıldıysam özür dilerim herkesten...

Basketbol Avrupa Ligleri bölümünde konusu vardı Kamil abi ama neyse. Son mesajlar silinip konu gerilere gömülsün, yarın tam tersi olur skor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt