Elano: "Bir gün Real Madrid'e gideceğim"


38752_426028459352_97075774352_4675740_3026762_n.jpg8
"Bir gün Real Madrid'e gideceğim"Galatasarayımız'ın Brezilyalı futbolcusu Elano BLomer Güney Amerika ülkelerinde yayınlanan ESPA dergisine verdiği röportajda ilginç açıklamalarda bulundu.

Brezilyalı futbolcu, Dünya Kupası'ndan elenmelerine çok üzüldüğünü, ancak Hollanda karşısında ortaya koydukları futbolla bunu hak ettiklerini de ifade etti ve şunları vurguladı:"Teknik Direktör Dunga beni sürekli Milli Takıma çağırarak, çeşitli pozisyonlarda oynatıyor. Yani ben iyi bir görev adamıyım. Genelde oynadığım takımlarda hocaların kalbine girmeme rağmen, maalesef aynı sevgiyi taraftarlar ve medyadan göremiyorum. Ben bazıları gibi kaza eseri futbolcu olmuş biri değilim. Sahada oynadığım futbol ortada. Brezilya milli formasını rastlantı sonucu üzerime geçirmedim. Hak ederek o formayı giymekteyim. Çok çalıştım ve yeteneğimi geliştirdim. Oysa günümüzde vizyonu olmayan, topu ayağına alan herkes kendini futbolcu sanıyor".‘Rüyam gerçekleşecek'Elano, futboldaki tek hedefinin İspanya'da Real Madrid forması giymek olduğunu da ekledi ve "Bu konuda sabırlıyım. O günün geleceğine eminim. Kaka ile yan yana oynamak harika bir duygu olacak. Kaka sakat, ama bir gün düzelecek ve ben de rüyamı mutlaka gerçekleştireceğim" dedi.Brezilyalı Milli Takımı ile grup maçlarında Dünya Kupası'na iyi başlayan, ancak daha sonra sakatlanan Elano yedek kulübesinde oturmuştu.
 
Cevap: "Bir gün Real Madrid'e gideceğim"Bence gitsin değerinin anlaşıldığı bir yere.Kendisi için daha iyi.Bizim burdaki futbol üstadlarına 2-3 boy büyük gelen bir oyuncu :)Türkiye'ye de alışamaz zaten,İspanya veya İngiltere iyidir.
 
Cevap: Elano: "Bir gün Real Madrid'e gideceğim"Elano, Shaktar'da oynarken cok begendigim bir futbolcu idi.Kendisi hakkinda cok kulübe rapor sunduk. Manchester City'e transfer olmasinda etkimiz var.Kendisi hakkinda yaptigimiz taramada soyle seyler cikti. Hic bir kulüpte, taraftarin sevdigi bir isim olmamistir. Takim arkadaslari ile arasi pek iyi degil. Ama kotu de degil.Kendisi asiri "cool" desem yeridir. Taraftara guzel soz soyleme geregi duymaz. Takim arkadaslarıyla sıcak olmak geregi duymaz.Asiri Brazil taraftari. En iyi arkadaslari Robinho & Kaka.Elano Man. City'e transfer gitti cunku Robinho ile konusuyorlardi.O donem Premier League'den Sunderland ve Everton teklif bulunan diger 2 kulüptü.
 
Cevap: Elano: "Bir gün Real Madrid'e gideceğim"O değil de haberin içeriğine bakınca Türkiye'de konuşulan hatta ve hatta bu forumda konuşulanlara cevap olarak yazılmış gibi. Kafadan sallama haber, içeriğindeki cümleler falan ele veriyor kendini. Komik valla, ilk 2-3 cümleyi okudum bıraktım.:asd:
 
Cevap: Elano: "Bir gün Real Madrid'e gideceğim"Resmen piyasa yapmak için söylenmiş boş kelimeler.Real Madride bir gün gidersin ama Futbolcu olarak değil ;)
 
Cevap: Elano: "Bir gün Real Madrid'e gideceğim"Elano, Shaktar'da oynarken cok begendigim bir futbolcu idi.Kendisi hakkinda cok kulübe rapor sunduk. Manchester City'e transfer olmasinda etkimiz var.Kendisi hakkinda yaptigimiz taramada soyle seyler cikti. Hic bir kulüpte, taraftarin sevdigi bir isim olmamistir. Takim arkadaslari ile arasi pek iyi degil. Ama kotu de degil.Kendisi asiri "cool" desem yeridir. Taraftara guzel soz soyleme geregi duymaz. Takim arkadaslarıyla sıcak olmak geregi duymaz.Asiri Brazil taraftari. En iyi arkadaslari Robinho & Kaka.Elano Man. City'e transfer gitti cunku Robinho ile konusuyorlardi.O donem Premier League'den Sunderland ve Everton teklif bulunan diger 2 kulüptü.O zaman Türkiye'de başarılı olması son derece zor Elano'nun.İlk sene bunu gördük zaten.
 
Cevap: Elano: "Bir gün Real Madrid'e gideceğim"van der vaart ile takas haberleri çıkmadımı daha :asd:
 
Üst Alt