Elano: "Bir gün Real Madrid'e gideceğim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano: "Bir gün Real Madrid'e gideceğim"

Cevap: Elano: "Bir gün Real Madrid'e gideceğim"

O taraftar, Rijkaardı eleştirme yetisini kendisinde buluyorsa, emin ol ya %70-80'i cahil ve önyargılı ya da %70-80'i Jose Mourinho :) Ki aynı taraftar Dungadan, Rijkaardtan, Man. Citydekilerden, Şaktardan daha çok futbol bilgisine sahip ki, Elanonun işe yaramaz olduğunu düşünüyor :) Dm ve sol iç oynatıldı adam bütün sezon. Yanında Sarp ve Topal vardı. Tek başına ne kadar yeterli olabilir ki? Maçları izlediğimde boşa kaçıp pas isterdi, pas atılmazdı adama. Rakipteyken top, geriden koşarak gelip omuz koyup topu aldığı bir sürü pozisyon hatırlıyorum. Gölge presini gayet güzel uyguluyor. Doğru düzgün DMmiz olsaydı, o zaman görürdük asıl Elanoyu..

Valla onu bunu bilmem ama gündemimizde ki Rosicky , Elano´dan baya üstün bir oyuncu . Bu da gösteriyor ki Elanó´dan iyisini alabilecek gücümüz var.Elano bulunmaz hint kumaşı değil , satılabilir .

Yanlız bu saatte bazardan alacağın kumaşın kalitesi ne olur bilinmez.

Millet kadroyu kurdu.Şu saatten sonra kadrosunu bozacak takım sayısı sınırlıdır.Önceden görüşmeler yürüttüğümüz oyuncuları alabiliriz

Bu konu hakkında müthiş şarkı yazdım ama yayınlarsam kesin ceza alırım yazık oldu.Emeklerime. :(

Inamoto mu yapmış bu açıklamaları? Elano'nun açıklamaları(doğruysa) değil de yorumlar gerçekten komik.:rolleyes:Polak gelirse Galatasaray'ı tutmam diyen taraftardan bu yorumlar da beklenir tabi.Şaşırmadım.

Ya inanmayin su yalanlara...

Sanki 20 Yasindaki yeni Star vermis bu demeci... hangi insan inaniyor sasiyorum.

sen bu kibar halinde biraz zor oynarsın omuz omuzada hemen yıkılıyor

Üst Alt