Elano Blumer İstanbul’da ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano Blumer İstanbul’da !

Galatasaray’ın Manchester City’den transfer ettiği Brezilyalı futbolcu Elano Blumer bugün Londra’dan kalkan bir uçakla İstanbul’a gelecek. Brezilyalı futbolcunun uçağının saat 17:20’de İstanbul Atatürk Havalimanı’na inmesi bekleniyor.

Futbolcumuz Elano Blumer yarın (1 Ağustos Cumartesi) sabah saat 09:15’te Bakırköy Acıbadem Hastanesi’nde sağlık kontrollerinden geçirilecektir. Sağlık kontrollerinin ilk bölümü basın mensuplarına açık olacaktır.

Elano Blumer yarın saat 14:00’te ise Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlenecek imza töreninde basın mensuplarının karşısına çıkacaktır.

Öngörülen olumsuz hava koşullarından dolayı imza töreni sadece basın mensuplarına açık olacaktır.

Galatasaray Futbol AŞ

https://www.galatasaray.org/futbol/futbol_as/haber/4408.php

Cevap: Elano Blumer Bugün İstanbul’da

Ne büyük mutluluk.Her transferimizde havaalanına gitmeye başladık.Çok güzel bir olay bu.

Dün bile neredeyse hiç yayın yapmadlar elano hakkında...fenerin bombalarını gördük dün honved maçında dossantos kaliteli ama ne bir roberto carlos ne de bir elano..cristian'ın ise selçuktan bir fazlasını göremedim..Ama geldiklerinde dünyayı sarsan transferlerdi aykut kocamanın başarısıydı falan filan..İzlemeyin artık şu ntvsporu...

Ntvspor yeterince nefret ettiriyor artık kendinden de.

Elano'yu almaya gideceğim. Konuştum telefonda, 17,20'da havalimanındaymış.

YIKIN Atatürk Havalimanini AHHHHH Keske bende orda olabilseydim Ahhhh gurbet zalim gurbet.....OFFFFFFFFFFFFFF OOFFFFFFFFFF

Bakalim bizimkiler nasil bir beste yapacaklar Elanoya, en cok onu merak ediyorum

Bakalim bizimkiler nasil bir beste yapacaklar Elanoya, en cok onu merak ediyorum

Vallahi benim dünkü önerimi çok tuttum.:) Kendi önerim olduğu için de demiyorum.:p:cool:

Umarım söylenir. (Kurabiye Fener meledisiyle)

E-la-no, B-lu-mer

E-la-no, B-lu-mer

Elano O, Elano Blumer

Elano Blumer, Elano Blumer

Elano O, Elano Blumer

Yıkılır hava limanı yıkılır... :asd:

cok fazla ürkütmeyin ha :D

o ne yaf türküçü ismi gibi :) Elano Blumer

bence havlimanında haldun üstünelede cok büyük bir sevgi gösterisi olmalı.

Vallahi benim dünkü önerimi çok tuttum.:) Kendi önerim olduğu için de demiyorum.:p:cool:

Umarım söylenir. (Kurabiye Fener meledisiyle)

E-la-no, B-lu-mer

E-la-no, B-lu-mer

Elano O, Elano Blumer

Elano Blumer, Elano Blumer

Elano O, Elano Blumer

Yıkılır hava limanı yıkılır... :asd:

ardındanda bi kurabiye fener gelir artık o yapıldıktan sonrada, güzelmiş walla ben okurken söylemeye başladım :D:D elano böyle yaptı bizi :rolleyes:

Elano’nun İstanbul'a Gelişi Canlı Yayında GS TV’de!

Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Elano Blumer'in İstanbul'a gelişi canlı yayında tüm ayrıntılarıyla GS TV'de olacak.

Saat 17.20'de Atatürk Havaalanı'na inecek Elano'nun pasaport kontrolünden geçişi, sarı kırmızılı taraftarlar tarafından karşılanışı ve çok özel görüntüleri Galatasaray TV ekranlarına gelecek.

Brezilyalı yıldızın Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gelişi, tesisleri gezmesi ve ilk özel röportajı da GS TV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Atatürk Havaalanı'ndaki büyük coşku GS TV aracılığıyla evinize gelecek.

Haydi Cimbomlular önce Yeşilköy'e, sonra ekran başına!

https://www.galatasaray.org/galatasaraytv/haber/4411.php

Üst Alt