Elano Galatasaray'da ! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Elano Blumer

ya kanalturkde şimdi bjk ile anlaştı diyor elano biz adam ile anlaşmışız guya bjkde topuzdan sonra akıllanmış city ile anlaşmış sonra elanoda demiş ki clde oynuyacaksanız size geleyim o yuzden gsnin transferi yatmış GUYa... Ya ne adamlar be:D

Transferi açıklamazlar zaten yarın maç var . Ama cuma günü açıklanması muhtemel bence tabii kesin bittiyse .

geçen haftada çarşambadan sabahlamaya başladıydık yine aynı yorumlar :D:D dedik cuma oda olmadı, sonradan pazartesi formalarla kesin oda olmadı, walla bu eylüle kadar her hafta böyle devam eder her perşembe maçımız var nasılda eylüle kadar :D:D

Galatasaray sözlükte Keita transferini bilen kişi bu iş bitmek üzere yazmış yazıldımı bilmiyorum haber vereyim heyecan olsun:D

ya kanalturkde şimdi bjk ile anlaştı diyor elano biz adam ile anlaşmışız guya bjkde topuzdan sonra akıllanmış city ile anlaşmış sonra elanoda demiş ki clde oynuyacaksanız size geleyim o yuzden gsnin transferi yatmış GUYa... Ya ne adamlar be:D

Sonra da deriz bizde niye Prison Break dizi gibi senaryo çıkmıyor diye:D Adamlar yaratıcılığını böyle işte konuşturuyor biz de millete keriz yerine koymak için:D

arkadaşlar maç öncesi bu transfer açıklanacağını sanmıyorum ama cuma günü açıklanabilir yada hafta sonu haber medyaya düşene kadar paylaşmak istemedim ama bize bir kaç gündür bu yönde haberler geliyor saygılarımla

aslanyurekliler.com admininden bu açıklamada walla duyumlar arttı yine ikinci bi baros gibi bu gecede açıklanabilir hiç belli olmaz :D

bence transferin zamanı falan olmaz. yok su macı beklicez yok bu acılısda acıklancak falan.transfer nezaman kesinleşirse o zaman resmi sitede görürüz. öle maç gecsin diye transfer bekletilmez bence...

yarını düşünün maccabiye 5 atmışız ve maç sırasında spiker "bir son dakika haberi sayın seyirciler, man cityden elano Galatasaray'da" diyormuş...

ya kanalturkde şimdi bjk ile anlaştı diyor elano biz adam ile anlaşmışız guya bjkde topuzdan sonra akıllanmış city ile anlaşmış sonra elanoda demiş ki clde oynuyacaksanız size geleyim o yuzden gsnin transferi yatmış guya... Ya ne adamlar be:d

adamlar diyorki sıçtık bari biraz sıvıyalım.ilerki dakikalarda o kasımpaşaya bile gider:d

scoutGS Tettey önermiş bize.

Yanlız sunu bilmiyorlar...Tettey uefa maçında oynadı..Uefa'da oynamayacak adamı neden alalım..Düşünmeden oyuncu önermişler..Busene için gereksiz..Bilgi olsun diye koydum..

Ya anladim kadariyla temmin alt yazi gecti bizde diye ELAO o akadisn haberi de kanalturk un sitede alinti cunku oyle yaziyor ama bjk in haberi kaynakli

fanatik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt