Elano Galatasaray'da ! - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elano Galatasaray'da !

Arkadaslar. Yarin Istanbulda sagank yagis bekleniyormus galiba. O yuzden bence salonda yapilacaktir toren ve dogal olarak taraftarda giremeyecek malesef.

Ben Kocaelin de oturuyorum burda sağnak yağış var yarında yapmur bekleniyor.Doğal olarak İstanbulda da yağış bekleniyor onun için sadece basına açık binada yapılması düşünülüyor imza törenin.

Dün sabah 9 da basladim Elano baslığını okumaya aksama kadar iş güç derken yarım kaldı. Bugun sabah gene 9 da basladim ve yeni bitti :)

Bize bu sevinci yasatan Yönetime kocaman bir TESEKKÜR.

Artık arkanıza yaslanın ve takımımızı izleyin.

Bu arada forma almayı unutmayın, en güzel tesekkür bu sekilde olacaktır.

Simdi antuya basliyorum, o da yarına kalacak gibi :D

Angutların Elano transferi öncesi yorumları o yorumlara cevaplar güzel çalışma

Herkes okusun bunu kaçırmasın bence

Hocam koptum vallahi,eline sağlık.

İlk saatler inanılmamış ama sonradan çok afallamışlar.

Elano 17.30da geliyormuş.Baya bir çoşku olur.Bu oyuncunun duran toplardaki becerisi ile frikik posizyonlarında avantajımız olacak.Emanonun gelişi özellikle arda ve kanat oyuncularını rahatlatacak zira orta alanda top yapıp pas trafiğini sağlamlaştırmış olacağız.Gerçekten çok güzel bir transfer yaptık..

Elano Blumer Bugün İstanbul’da

Galatasaray’ın Manchester City’den transfer ettiği Brezilyalı futbolcu Elano Blumer bugün Londra’dan kalkan bir uçakla İstanbul’a gelecek. Brezilyalı futbolcunun uçağının saat 17:20’de İstanbul Atatürk Havalimanı’na inmesi bekleniyor.

Futbolcumuz Elano Blumer yarın (1 Ağustos Cumartesi) sabah saat 09:15’te Bakırköy Acıbadem Hastanesi’nde sağlık kontrollerinden geçirilecektir. Sağlık kontrollerinin ilk bölümü basın mensuplarına açık olacaktır.

Elano Blumer yarın saat 14:00’te ise Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlenecek imza töreninde basın mensuplarının karşısına çıkacaktır.

Öngörülen olumsuz hava koşullarından dolayı imza töreni sadece basın mensuplarına açık olacaktır.

Galatasaray Futbol AŞ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt