Elano Galatasaray'da ! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Elano Blumer

elano ve kallström son günlerde öne çıkan isimler.

ikisine de çok çok sevinirim.

ama yine ters köşe olmamız muhtemel, umarım gelecek oyuncu da bu adamlar gibi sevindirecek bir isim olur. :)

KanalTurk un Galatasaray'ımıza düşmanlığı aşikar.Bu tür transfer söylentilerine pek itibar etmeyin.

Eger bu arkadas gelirse...

Sezonun genel durumu ve Avrupa maclarindaki alinacak galibiyetler maalesef yer yer +18 lik durumlara donusebilir.

Elano gelirse aman aman...

Elanoyu milan ve juve de istiyordu, 2-3 hafta önce öyle haberler okumustum, olsa tabiki cok süper olur ama gelme ihtimali cok düsük...

Arkadaslar Elano Cimbomda tarzı yorumlar Ligtv de var.Hayırlısı belki de çok kaliteli bir oyuncuyu aldık

Bilenler vardır mutlaka haber1903.org'u.Beşiktaş hakkında genelde doğru bilgiler verirler ve sağlam duyumları vardır.İşte ordan 2 haber:

1.Haber-Atı alan Üsküdar'ı geçecek

Son 48 saatir ELANO transferi hakkında haberler veriyoruz. Geçen 48 saat içerisinde "kolpa" sanılan bu haberi diğer medya kuruluşlarından okudunuz.

Galatasaray ELANO için tüm imkanlarını seferber etti ve sona çok yaklaştı. Beşiktaş kanadında ise halen DECO beklentisi var.

HABER 1903 olarak DECO transferini oyuncunun son açıklamalarından sonra gerçekçi bulmuyoruz.

Bu sebeple "emsal" bir oyuncuyu alabilmek imkanını kaybetmememiz gerektiğini düşünüyoruz.

İlk defa bu konuda haklı çıkmak istemiyoruz, keşke DECO olsa...

Gerçekten büyük olay olur.

Atı alan Üsküdar"ı geçecek, bizden söylemesi

HABER 1903

2.Haber-Maalesef haklı çıktık

Son 48 saattir, Deco konusunun kapandığını bildiriyoruz, Hatta son yazımızda Deco"nun hayal olduğunu, alternatifler arasında Elano"nun en yüksek ihtimal olduğunu ve bu oyuncuyada Galatasaray"ın iyi bir teklif yaptığını duyurduk. Bugüne kadar yazılan isimlerin hiçbirisi hayal ürünü değildi. Malesef bugünde haklı çıktık, bizim iki gündür yaptığımız açıklamayı Mustafa Denizli bugün yaptı.

Yeni sezon öncesi İspanya"da düzenlenen Barış Kupası"na katılmak için 21 Temmuz"da İspanya"nın Huelva kentine gelen Beşiktaş, bugün Huelva"daki hazırlıklarını tamamlayarak, turnuvanın ikinci maçında Porto ile karşılaşmak için Sevilla kentine geçti.

Teknik Direktör Mustafa Denizli, Sevilla yolculuğu öncesi basın mensuplarıyla bir sohbet gerçekleştirdi. Denizli, son günlerde adı Beşiktaş ile anılan Portekizli yıldız futbolcu Deco ile ilgilendiklerini doğrularken, bu futbolcunun hocası ve kulübü tarafından transferine izin verilmediğini açıkladı.

Denizli, Deco"nun Beşiktaş"ta oynamaya sıcak bakmasına rağmen, Chelsea kulübü ve teknik direktör Ancelotti"nin Deco"yu bırakmayı düşünmediğini ifade etti.

ya renktaşlar çok fena heyecan yaptım eve yemek yemeye çıktım şu haberlerden sonra aşağıya inemiyorum, o kadar resmi sitede görmede inanmam diyorum ilk başta komik buluyorum ama bi anda şu ciddi ortam oluşunca heyecandan yerimde duramıyorum, varmı bi duyum filan???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt