Elano pişmanlığı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano pişmanlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elano pişmanlığı

:asd:

Canerin penaltısı verilse maçı alacaktık zaten.Atıldı mecbur geriye çekildik 10 kişi takımın tabiki orta sahasını geçerler.Kaldıki elano oyundaykende oldukça net pozisyonları vardı topla oynamadada elano bizde varken &70 %30 civarındaydı hakem penaltıyı verse elano oyunda yokken maçı alacaktık neyse sağlık olsun.

Sen elano o maçta iyiydi diyosan ben zaten futbol konuşmam senle teniste felan nasılsın?

Adamın beynini parsellerim. Karış karış ölçer, optik sülfürüne sokarım mesela.

De Sanctis'te yaptığımız hatayı bu adamda yapmayalım.Dünya Kupası'ndan sonra daha iyi olacaktır.

Sallamak için yazmıyorum ama Elano, G.Saray'a yıllarını vermiş, emektar ya da sembol oyuncusu degil ki, niye bu gereginden fazla koruma cabaları anlamıyorum. Daha iyi olacagına olan inançtan dolayı mı?

Belki takımda kalırsa, yanına uygun oyuncular alınırsa daha iyi olacaktır. Ama bir kere oyuncuya gore yanındakileri secmezsin. hele ki bu yabancı oyuncuysa. Elano bir kere kurgulanması zor bir oyuncu.

Diger nokta, 29 yasında, futbol artık para işi. 1-2 yıl sonra Elano'nun degeri falan kalmaz. 31-32 yasında ve devamlılıgı olmayan bir oyuncuyu kim alır? Yuksek yıllık ucretini karsılayabilecek A sınıf takımlar (Milan, İnter, Manu vb.) Elano'yu daha sonra hiç almaz. B ve C sınıf takımlarda ölü fiyata alır.

Hem yaşı, hem maliyeti hem de kombinesi zor bir oyuncu Elano. Yahu 7m euro bonservis + 3m euro ucrete, Elano'dan daha genç Emana, Biglia, Schaars, Lucas(liverpool), vb. gibi sizin transfer onerisi baslıgında yazdıgınız oyuncular alınır. Bu mumkun iken ısrarın nedeni anlamlı gelmiyor.

Ya tutarsa mı? Ya tutmazsa Elano yine benzer sekilde oynarsa, kaybolan yıllara mı yanarsın, kaybettigin paraya mı?

De Sanctis'te yaptığımız hatayı bu adamda yapmayalım.Dünya Kupası'ndan sonra daha iyi olacaktır.

Ne De Sanctis'i arkadasim.

O hrbonun adini bir daha anmayin. Yedigi her golde acayip hataliydi. Top gelmeden 5 saniye once yatiyordu bir kere penalti gibi, oyle kaleci mi olur?

Elano'yu savunmak isteyen ancak savunacak argümanı olmayan bir arkadaşın, çareyi Lincoln'e sallamakta bulması sonucunda çıkmış tartışma.

Çok net söylüyorum. Adnan Polat ve ekibi seneye orta sahaya yapsa yapsa en fazla 2 transfer yapar. 3 transfer imkansız. Hatta 2 transfer bile değil. 1 transfer. Ve tahminen ön libero alınır.

Misal, Alou Diarra.

Şimdi Diarra'yı aldık iyi güzel. En önde Arda oynar. Ama yine "MC" pozisyonunda bitik Ayhan, Mustafa Sarp eziyetine katlanmak zorunda kalırız. Veya Mehmet Topal oynar orta saha kontrolümüz hepten kesilir.

Çift yönlü bir oyuncu alınır dersen. O zaman Elano'nun yerine mi alınacak yani?

Mehmet Topal - Mustafa Sarp - Hamit Altıntop üçlüsü gibi örneğin, yine eziyet.

Ayrıca bunun sakatlığı var, kart cezalısı durumları var.

Elano'nun seneye takımda kalması şart.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt