Elano pişmanlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano pişmanlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elano pişmanlığı

Spartak Moskova’nın Elano için yaptığı 8.5 milyon’luk teklifi geri çevirdiler ama...

YALIMCAN SARPYEL / VATAN

--------------------------------------------------------------------------------

G.Saray yönetimi, 2. Meira vakasını yaşamamak için devre arasında Spartak Moskova’nın Elano için yaptığı 8.5 milyon’luk teklifi geri çevirdiğine yanıyor

G.SARAY’DA sezon başında Manchester City’den 7.5 milyon Euro karşılığında büyük umutlarla transfer edilen ancak bir türlü beklenen seviyeye çıkamayan Elano pişmanlığı yaşanıyor. Brezilya Milli Takımı’nın değişilmezlerinden olan Elano’ya devre arasında Rus ekibi Spartak Moskova’nın teklif yaptığı ortaya çıktı. Sambacı’yı renklerine katabilmek için G.Saray’ın kapısını 8.5 milyon Euro’luk bir teklifle çalan Spartak Moskova, sarı-kırmızılı yöneticilerden ’ret’ cevabı aldı.

KEWELL UNUTULMADI

GEÇTİĞİMİZ sezon Bülent Korkmaz yönetiminde UEFA Kupası’nda yoluna devam ederken, Meira’yı sattığı için eleştirilerin odağı olan yönetim, benzer bir tepkiden kaçınmak için Elano’nun transferine izin vermedi. Geçen yıl Hamburg maçında stoperde Harry Kewell’ı oynatmak zorunda kalan G.Saray, benzer bir durum yaşamamak için ara transfer döneminde Elano’yu elinde tuttu. Ancak her geçen gün performansının üzerine koyması istenen Sambacı, bir türlü bu beklentilere yanıt veremedi.

AVRUPA KRİTERİ BİTİRDİ

ELANO’NUN bu performansı karşısında hayâl kırıklığı yaşayan yöneticiler, S.Moskova’nın 8.5 milyon Euro’luk teklifini geri çevirdiği için pişmanlık yaşıyor. Devre arasında Avrupa maçlarında oynayabilecek üst düzeyde bir oyuncu bulmanın zorluğu da yönetimi bu kararı almaya itti.

Cevap: Elano pişmanlığı

Elano kadar başınıza taş düşsün. Ben bir taraftar olarak çok memnunum Elano'dan. Seneye çok daha iyi olacak varmı ötesi? Alın bir yerinize devşirin yalanlarınızı.

devre arası 8,5 önermişlerse sene sonu yine aynı fiyatı verirler...

sene sonu servet ve elanoyu ruslara satmak en akıllı iş olur...

Bu adam çok iyi oyuncu 1 sene daha sabredilebilinir.Ayrıca piyasası olan bir futbolcu dünya kupasında da oynayacak elimizde patlamaz.

Elano'ya bela diyeceğine, önce o profil resmindeki sahtekarın resmini kaldır.

Medya'nın gazına çok güzel geliyorsunuz.Sence Jo çokmu karakterli?Fenere yenilmişiz,herkes kahrından ağlıyor,adam seks partisi veriyor.Bu mu karakter dediğiniz olay.Ama kimse gündeme getirmiyor.

Hagi de hakeme tükürdü,karaktersizmi oldu?6 maç bizi yanız bıraktı ceza aldı.Aynısını Lincoln yapsa ne olurdu düşünemiyorum.

ben elanoyu seviyorum. varını yoğunu veriyo sahada ve kolay değil yeni bir ülke, kasap+kazma defanslar. seneye görün siz gerçek elanoyu..herşey çok güzel olacak

Medya'nın gazına çok güzel geliyorsunuz.Sence Jo çokmu karakterli?Fenere yenilmişiz,herkes kahrından ağlıyor,adam seks partisi veriyor.Bu mu karakter dediğiniz olay.Ama kimse gündeme getirmiyor.

Hagi de hakeme tükürdü,karaktersizmi oldu?6 maç bizi yanız bıraktı ceza aldı.Aynısını Lincoln yapsa ne olurdu düşünemiyorum.

jo kiralık zaten bizim oyuncumuz değil,lincoln e dünyanın parasını yatırdık:rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt