Elano süper bir Transfer ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano süper bir Transfer !

Cok Kisi elestirdi onu...

Herkes ondan cok seyler bekledi...

Brezilya Milli Takiminda oynuyor ve bu oynuyorsa bende oynarim diyen cikti...

Elestirenler Lincolnle kiyaslar oldu böyle Karakterli bir Futbolcuyu...

Lincolnü yok eden medya(belki bütün suc medyada degildir) ayni firsati Elano´da görünce yok etme Politikasini uygulamaya hemen basladi...

Birden Lincolnü elestiri yagmuruna tutanlar, Lincolnü cok begenirmis gibi Yorumlar yapmaya basladilar...

ama simdi Elano Konusmaya yavas yavas basladi..Geliyor ki ne geliyor Gümbür Gümbür geliyor Elano. Bütün elestirenlerin agzinin Payini vereceginin yavas yavas sinyallerini verdi Elano...

Onun eksigi saadece cok Forma sansi bulamayisi´di..Arka Arkaya hic 4-5 Mac oynamadan ondan Takima uyum saglamasi beklendi....

Elano Pana maci ve özellikle IBB macinda Orta Sahada cok Kosan Savasan ve attigi milimetrelik Paslariyla Konusmaya basladi..Suskunlugunu bozmaya kararli bir sekilde geliyor..Gümbür Gümbür geliyor..!!

Artik bu Formayi Kolay Kolay vermeyecek Elano buna eminim..!!

Elestirenler´e sesleniyorum özellikle´de onu yok etmek isteyen Medya´ya...

Siz bu Yönetimi Enayi´mi sandiniz elindeki bir Brezilya Milli Takim Futbolcusunu 2010 Dünya Kupasi oynanmadan gönderecek kadar..?? O Dünya Kupasinda bir Patladimi Degeri ne olacak Elano´nun bunu hic düsündünüzmü..??

Düsündünüzdür tabiki onun icin onu yok etmek icin ugrasin siz....

Elano_Blumer_by_GShastasi.jpg

En Büyük Destekcin, Gercek Galatasaray Taraftari Elano..!!!!

Cevap: Elano süper bir Transfer..!

Ben bir mactan fikrimi deyistirmem!!

Dun hakikaten iyi oynadi!Nazar deymesin!

dün gerçekten iyi oynadı uzun pasları tam isabetti . Şans buldukça daha da iyi bir hale gelecektir.

€mre €uroglu gibi bir örnek varken Elano'yu eleştirenleri anlıyamıyorum zaten sonuna kadar arkasındayım.

Zaten normaldi alışamaması iyi oynadı dün

Ben taraftarı anlamıyorum yok ocakta gönderelim yok sene sonu gitsin

niye gitsin arkadaş bu adam afrikada oynayacak her türlü değeri artacak en kötü ihtimalle verdiğimiz paranın fazlasına satarız Elanoyu zararlı değiliz birşey değiliz bu taraftardaki sabırsızlık niye

Sürekli oynarsa daha da iyi olacaktır. Elano takımda olmalı kesinlikle attığı her pas ayağa.

Dun gece macin in iyisiydi diyebilirim. Rijkaard'in hatasi onu cikarti, yerine defansif ozellikleri olan Ayhan'i aldi.

Ayhan,Baris degisikligi cok seyi degistirebilirdi.

Dun Elano o kadar iyi oynadiki ki, hakemi yense,Elano yenecekti.

Ya oldurucu bir pas ile isi 2-0 yapip bitirecektik.

Ya da guzel bir gole imza atacaktik. Ne yazikki oyundan alindi.

Yanliz Rijkaard'in artisi, surekli neden Elano oynamaz diyen medyaya kapagi takti.

Elano cok iyi bir sekilde geliyor. En son Brezilya-Ingiltere macinda oynadigi oyunun kat be kat iyisini oynadi.

Sahada ruh gibi dolasiyor diyenlere, Elano, gerektigi zaman kostugunu,mucadele ettigini gosterdi.

Iste izlemek istedigimiz Elano bu. Elano'mu Lincoln'mu cevap acik bir sekilde anlasilmistir. Elano takim oyuncusu, takim iyi top oynadigi zaman, Elano o takimin yildizi olur.

Sabrin sonu selametir derler ya, Elano bugun ki gibi oynasin " genel olarak,bu oyununu cogu maca sigdirabilirse" bu takim emin adimlarla ilerler.

Yanliz su hakemler canimi sikiyor. Yildizlarimiz oyniyor ama dun geceki hakemler gibi sahislar onumuze tas koymaktan baska ise yaramiyor.

Adnan baskan ise el atsa, Elano'lu Galatasaray'i kimse yenemez. Sadece adil bir yonetim istiyoruz hakemlerden.

Hakem demeye dilim varmiyor aslinda. Bunlar hakem ise, Collina ne?

Bravo Elano aynen devam:2_thumbs_up_-_anima

bence elano biraz dususe gecebilir bunuda cok dogal adam hazirlik kapina katilmadi ve haliyle gucsuz bunu ligin ikinci devresinde gorecegiz gercek elanoyu herkes hayran kalacak goreceksiniz

Evet bence de iyi oyuncu dahada iyi olucaktır şans verildikçe takıma alıştıkça ama Elano yu kazanmaya çalışırken hocamız Keitayı kaybediyor ya tek ön libero oynayıp risk alıp Elano Arda Keita Kewell gibi ofansif oyuncuları oynatacak yada bu 4 oyuncu arasından birini çıkarma tercihini kullanacak

Devre arasından sonra daha iyi performans bekliyorum kendisinden.

Ayrıca kötü oynadığı zaman bile ona destek veren ve özellikle stadı elano diye inleterek desteğini maksimuma çıkaran taraftarımıza teşekkürler.

Bu güzel oyun ve tribünlerden gelen destek elano için iyi bir moral olmuştur. Herkes görecek 2. yarı elano nun yarısı olacak.

Yeni mi anladınız arkadaş ?

Millet gelip burda yerden yere vuruyordu adamı. Bir kaç kişi hep savuduk/savundum. İyi oynamaya başladığında mı anlıyorsunuz iyi oyuncu olduğunu. Brezilya milli takımında da oynuyor, boru mu!

Adama şov gözüyle baktılar ilk günlerde, yaranamadı! Basit oynuyor, yapması gerekeni yapıyor; vay efendim sen niye çalım atamıyorsun, top süremiyorsunda bre bre.

İyi olmasına rağmen şaşırdım hala formsuz, kötü, vasat diyebilenler bile oldu gazetelerde veya kişisel olarak programlarda felan. İnanamıyorum biz mi yanlış maçı izliyoruz buradaki taraftarlar olarak yoksa onlar geçmiş maçları mı seyrettiler acaba ?

Ayrıca zaten biliyordum böyle oynayacağını ısrar ettik üzerinde yani biliyoruz sonuçta. Bu adam ardarda 3 maç yapmamış adam (hala öyle), hazırlık kampı geçirmemiş adam (hala öyle), ama takıma ısındı ligi daha da tanıdı performansı hep artıyor ve artacak. Alın işte gördünüz nasıl artıyor git gide performansı. Yazıyorum hep ısrar ettik ama 2.devre bu adam coşacak......

Yeni mi anladınız arkadaş ?

Millet gelip burda yerden yere vuruyordu adamı. Bir kaç kişi hep savuduk/savundum. İyi oynamaya başladığında mı anlıyorsunuz iyi oyuncu olduğunu. Brezilya milli takımında da oynuyor, boru mu!

Adama şov gözüyle baktılar ilk günlerde, yaranamadı! Basit oynuyor, yapması gerekeni yapıyor; vay efendim sen niye çalım atamıyorsun, top süremiyorsunda bre bre.

Konuyu acan benim..Bu Yorumu umari9m bana yazmamissindir..Cünki Elano´yu koruyan benim bu Forumda..Daha Gecenlerde Elano icin bir Topig daha acmistim..Elano yu ben hep Pas Özürlü 3´lü Defansif Orta Sahaya Tercih ettim..Formsuz halini Tercih ettim..

İyi olmasına rağmen şaşırdım hala formsuz, kötü, vasat diyebilenler bile oldu gazetelerde veya kişisel olarak programlarda felan. İnanamıyorum biz mi yanlış maçı izliyoruz buradaki taraftarlar olarak yoksa onlar geçmiş maçları mı seyrettiler acaba ?

Ayrıca zaten biliyordum böyle oynayacağını ısrar ettik üzerinde yani biliyoruz sonuçta. Bu adam ardarda 3 maç yapmamış adam (hala öyle), hazırlık kampı geçirmemiş adam (hala öyle), ama takıma ısındı ligi daha da tanıdı performansı hep artıyor ve artacak. Alın işte gördünüz nasıl artıyor git gide performansı. Yazıyorum hep ısrar ettik ama 2.devre bu adam coşacak......

Konuyu actigim yazida belirttim..Onlar Yok etmek icin taraftarin Gözünü boyamaya calisiyor..!!

Yok sana demedim, o kendini futbol uzmanı sanan arkadaşlara lafım. 1-2 maçla adamları kesenlere. Önce sahip çıksınlar, eleştirmeden önce bir kez daha düşünsünler. Adamın ismi bir kere ELANO.

Onu diyen Galatasaray'lılar var ona yanıyorum ben.

Aha gene okudum bugün şimdi Levent Tüzemen mesela sevdiğim bir isimdir ama yaptığıda yanlış yani eleştirmek var eleştirmek var. Topa ayağını uzatmamış, sebebi Dünya Kupasında sakatlanmasın diyeymiş, 2-3 etkisiz top atmış bi sürü gol kaçırmış. Yorumu bu şekilde. Yani bazen o kadar aşırıya kaçıyorlar ki emek var sonuçta ortada eleştririrkende bunları göz önünde bulundurman lazım.

Ama taraftar gene çıkarken destek verdi "Elano" diye tezahurat yaptı helal olsun dedim gene taraftara. Taraftar sahip çıktığı sürece ,Elano'da böyle oynadığı sürece, isteyen istediğini desin. Dün birde Sinan Engin "ya geçin bu adam mı ya" gibi bi açıklaması vardı sanırım Elano ile ilgili yani onuda göreceğim ben 2.yarı bi fiziki olarak güçlensin görücem hepsini.

3131313131313131 defa dedik adam iyi diye zaten bilen bilir ama bizim menejerler anlamadı.

Üst Alt