Elano ve Keita'nın bileti kesildi!

Cevap: Elano ve Keita'nın bileti kesildi!

İkiside kalmalı tabi ki.Elimizde böyle oyuncular varken gerizekalı gibi bunları satıp.Gelen parayla yine bunların aynısından alıcak değiliz.O kadar salaklaşmadık daha.

Keita'yı Beğenmeyebilirsin Bu senin Görüşündür.. Ama Keita'nın Bencilliği Eleştirilirken Volkan Şen'i istemeni pek anlamadım... Volkan Şen Keita'dan bile daha bencil oyuncudur...

Bile derken yakın oyuncular olduğu için Volkan dedim.O da bencil.Ama Keita kadar değil.Volkan'ı isterim şahsen.

Keita'yı Beğenmeyebilirsin Bu senin Görüşündür.. Ama Keita'nın Bencilliği Eleştirilirken Volkan Şen'i istemeni pek anlamadım... Volkan Şen Keita'dan bile daha bencil oyuncudur...

Ben Volkan'ın o kadar da bencil olduğunu düşünmüyorum.Çok işimize yarayacaktır gelirse.

Nereye yolluyorlar Keitayi yahu, bu sene bize en cok fayda saglayan adam , kac senedir bir sag acik hasreti cekiyoruz almisiz sene basinda en kralindan yollarmiyiz lan fanatik!

Keita'yı bencil olarak lanse ediyoruz bazen ama Bursaspor maçlarını izleyen biri olarak Volkan Şen'in bencilliği üzerine kimseyi tanımam.

şakamı yapıyosun çok samimiyim,volkan kim keita nın yerini alcak yedeği olur anca

Yok .Sizde bunu elinde sonunda anlayacaksınız.Zamanını bekliyorum ben.

Ben Gio'yu sağ'a koyar.Arda'yı sola çeker.Orta sahaya iki takviye yaparım.

Gio çok daha iyi oynar sağ kanatta.

Not: Sola Volkan'ı da alabilirim.

yuh be bukadar mi aciz kaldi bizim kulup para bulmak için Degerleri artsin ve satalim mantigi anca Bizim Basin'da olur hiçbiryere gitmiyorlar daha bu sezon geldiler ve sozlesmeleri devam ediyor

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt