Elano'lu yeni bir orta saha mı, yoksa sıfırdan kurulucak yepyeni bir orta saha mı? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano'lu yeni bir orta saha mı, yoksa sıfırdan kurulucak yepyeni bir orta saha mı?

Cevap: Elano'lu yeni bir orta saha mı, yoksa sıfırdan kurulucak yepyeni bir orta saha

Bence çok fazla siyah ve beyaz cıyız milletçe. Bizde bir adam ya ilahdır yada çöp. ortası yok. Tamam elano çok kötü oyuncu onu ancak Dunga gibi bir salak oynatır da. elano sakatlandıktan sonra Dani Alves gibi herkesin agzının sulanacagı bir adam yerine oynadı da ne oldu? brezilya uçtumu..

Cevap: Elano'lu yeni bir orta saha mı, yoksa sıfırdan kurulucak yepyeni bir orta saha

Elano 70. dakikada oyundan cikip yerine Dani Alves giriyorsa, bu oyuncu Elano sakatlandigi zaman forma sansi bulabiliyorsa ve bu Elano oynadigi 3 macta 2 gol 1 asist yapiyorsa Dunga'nin salakligiyla alakasi yoktur bu durumun. Cristiano Ronaldo'dan istatistik olarak daha iyi bir performans sergileyen bir oyuncu cok da bos degildir. Kalmalidir ve mevkisinde oynamalidir.

doğru çok iyi bi scout anlayışı var, bize ne trnsfer forumunda futbolcu konuşuyoruz bi de oturup..cıuk cık cık

Benim cabam kaliteli, genc ve basariya ac oyunculari burada paylasip meydanin veya yonetimin ilgisine duyurmaktir. Sen oyuncu alis verisi en son yapacagimiz kulubun en guvenilmez oyuncusunu alay kasti ile buraya yazarsan alacagin cevap yazdigimdan farkli olmaz.

Elanosuz OrtaSaha. Dungada istifa etti..Bundan sonrada Milli takımda oynatmazlar..10 -15 M $ teklif gelirse satsınlar..Yaşı gelmiş 30 a.

Benim cabam kaliteli, genc ve basariya ac oyunculari burada paylasip meydanin veya yonetimin ilgisine duyurmaktir. Sen oyuncu alis verisi en son yapacagimiz kulubun en guvenilmez oyuncusunu alay kasti ile buraya yazarsan alacagin cevap yazdigimdan farkli olmaz.

topal-barış ayhan üçlüsü ile şampiyonlar ligine gidileceğini iddia eden birisine anca deniz barışı öneririm ben.. bi de sedat ağcay..genç de 27 yaşnda falan

Elano konusunda çok kararsızım gerçekten . Pasları,zekası falan çok iyi ama bana bir ofansif orta saha oyuncusuna göre biraz düz gibi geldi DK izliyorum ve oradaki ofansif orta sahalara bakıyorumda İniesta , Sneijder , Honda, Kaka vs çok yetenekli oyuncular hepsi Mesela İniesta dün golu kendi bireysel yetenekleri ile getirdi . Bilmiyorum nasıl değerlendireceksiniz bu yorumu ama Elano bana bir ofansif orta saha oyuncusuna göre düz geliyor .

Üst Alt