Elano'ya yol göründü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano'ya yol göründü

Cevap: Elano'ya yol göründü

Biz takımı düşünüyoruz Elanosporlu değiliz babam fayda sağlayamasa gitsin derim. :D

O yüzden mi takıma en büyük ihaneti yapan Lincoln var avatarında? Ben de iyi bir teklif gelirse satılmasından yanayım, ama Lincoln'ün disiplinsizliklerine bile 2 sezon sabreden bir başkanın-takımın, en azından elinden geleni yapmaya çalışan adama biraz daha şans vermesi lazım.

O yüzden mi takıma en büyük ihaneti yapan Lincoln var avatarında? Ben de iyi bir teklif gelirse satılmasından yanayım, ama Lincoln'ün disiplinsizliklerine bile 2 sezon sabreden bir başkanın-takımın, en azından elinden geleni yapmaya çalışan adama biraz daha şans vermesi lazım.

Lincolnün kamplara geç katılması dışında bir disiplinsizliği yok skibbede demişti bunu gece hayatı içkisi felan yok.Elanoda keşke geç gelsede lincolnün çeyreği kadar oynasa.

Ruıh muh hikaye. Oyuncu iyiyse isterse ruhsuz olsun, çıksın adam gibi topunu oynasın, dönene kadar mevsim geçmesin. Bak Anelka'ya, adam ruhunu aldırmış ruhsuz ruhsuz dolaşıyor ortalıkta ama Premier ligde gol kralı oluyor adam..:D

Lincolnün kamplara geç katılması dışında bir disiplinsizliği yok skibbede demişti bunu gece hayatı içkisi felan yok.Elanoda keşke geç gelsede lincolnün çeyreği kadar oynasa.

Bir de deplasmanlara gitmiyordu Lincoln. Yoksa çok iyi topçu..:asd: Gece hayatı,içkisi yok demiş demek Skibbe. Sanki kızına damatlık adam bakıyor..Takıma katkısını da söyleseydi keşke..

nereye daha karpuz kesecekdik,yanına 2 yahut 3 tane oyuncu daha alacakdık iyi oynaması için..

:D:allecto:

Kamplara geç katılması hatta katılmaması zaten bir oyuncunun yapabileceği en büyük birkaç disiplinsizlikten biri. Benim demek istediğim Elano'da bunların hiçbiri yok gördüğümüz kadarıyla, ailesi olmasının da etkisi büyük tabi. O yüzden takımı düşünüyorsak biraz daha sabretmemiz lazım, Elan'yu gönderirsek ve yerine de Sarp vs oynayamayacağından dolayı en az 2 kaliteli oyuncu transfer etmemiz lazım ki bu da çok zor görünüyor Şamp ligine katılamazsak.

Bir de deplasmanlara gitmiyordu Lincoln. Yoksa çok iyi topçu..:asd: Gece hayatı,içkisi yok demiş demek Skibbe. Sanki kızına damatlık adam bakıyor..Takıma katkısını da söyleseydi keşke..

Hangi deplasmana gitmemiş?Adam o çamurlu g.birliği sahasında bile oynadı gol attı.Skibbe gitti b.korkmaz geldi sırf egosunu tatmin etmek için yedek oturttu lincolnü.

Elano bildiğin memur zihniyetinde. Top gelirse pas atarım gelmezse top çalmak için debelenmem. Attığım paslarda yerini bulsa da bulmasa da çok tın. Nasılsa sene sonu 3.5 milyon euroyu paşa paşa alırım. Memuriyette de böyledir. Bi yüz kızartıcı hareketiniz yoksa çok çalışmanıza gerek yoktur. Zaten paranızı çatır çatır alırsınız. İşte elano ve futbol

sikibbenin söylediklerine işine geliyor diye inanıyorsun da adnan polatın söylediklerine niye inanmıyorsun? başkan taraftara mı oynadı yani? göndermek için yalan mı söyledi televizyonda?

Hangi deplasmana gitmemiş?Adam o çamurlu g.birliği sahasında bile oynadı gol attı.Skibbe gitti b.korkmaz geldi sırf egosunu tatmin etmek için yedek oturttu lincolnü.

Vay be ankaraya gitmiş demek. Ben istanbul dışına çıktığını hatırlamıyordum. Böyle karaketersiz, kişiliksiz adamları savunmak kocaman bir soru işareti sizin için.

yok adaptasyondu yok yanındaki arkadaşı iyi değildi. Sağolsun neill bunların hepsini çürüttü.

Üst Alt