Elde Kalanların Maliyeti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elde Kalanların Maliyeti

52.jpg
53.jpg
54.jpg
55.jpg
56.jpg
57.jpg

58.jpg
59.jpg
60.jpg

1 sezonluk toplam maliyet: 9.5 milyon euro.

sezon sonunda 3'ünün kontratı kalıyor sadece. tarık, emrah ve adili.

Emrahı oradan çıkarın bence. Geçen sene kiralik gitti ve kiralık gittiği yerde çok iyi oynadı. Hazırlık maçlarındada beğendim. Sonradan girerek ve ziratte bize yarayacak bi oyuncu. Emrah bu takımda kalır alternatif olarak. Lazımda olur.

Ya bu Emrah Başsan Antalya'da kanatlarda oynamıyor muydu? Transfermarkt on numara diyor adama. Bu çocuğun asıl mevkisi ne? Bizde Belhanda'nın mı yedeği yoksa Feghouli'nin mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya bu Emrah Başsan Antalya'da kanatlarda oynamıyor muydu? Transfermarkt on numara diyor adama. Bu çocuğun asıl mevkisi ne? Bizde Belhanda'nın mı yedeği yoksa Feghouli'nin mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Her ikisininde yedeği. 2 bölgede de iyi oynuyor. Genelde kanat oynamış ancak 10 numarada oynamışlığı var bildiğim kadarıyla.

52.jpg
53.jpg
54.jpg
55.jpg
56.jpg
57.jpg

58.jpg
59.jpg
60.jpg

1 sezonluk toplam maliyet: 9.5 milyon euro.

sezon sonunda 3'ünün kontratı kalıyor sadece. tarık, emrah ve adili.
Ne yaparsam yapayım adilli ve umut'u ne kiralık ne de bonservis ile gönderemedim fm'de.O kadar leş oyuncular.Üstelik kontrast feshine kulup de izin vermedi tam 500 bin euro tazminat bedeli çıkıyor hem de adam başı.Ah ünal aysal ah..

Valla ben brumaya falan satıp başlamıştım fm17 ye.

Şimdi başarılı tranafer dönemi sonrası update yapıp baştan başladım.

Takım fm de bile muazzam .Özellikle ndiaye ve Fernando.

Gomis de iyi gol atıyor.
Keyifli oldu acikcasi

FM17 almamıştım geçen seneki takımı beğenmediğimden, yaz transfer update mi geldi ? Bu arada kuzenim de 16 için Ndiaye harika diyordu fenerli kendisi. Belhanda nasıl ? Yetenek leri yüksek zihinselleri düşük dimi :D :D

FM17 almamıştım geçen seneki takımı beğenmediğimden, yaz transfer update mi geldi ? Bu arada kuzenim de 16 için Ndiaye harika diyordu fenerli kendisi. Belhanda nasıl ? Yetenek leri yüksek zihinselleri düşük dimi :D :D
Fm17 steam üzerinde workshop 1 eylül tarihli data dosyasını ücretsiz ekleyerek oyuna 206 yaz döneminde başlanabiliyor. Sanırım sadece denayer lato ve cedric eklenmemiş belki onlar da yeni bir update ile ellenmislerdir.

Belhandayi ben solda kullanıyorum fena değil muhtemelen bir iki seneye kalmaz satarım.

Fm17 steam üzerinde workshop 1 eylül tarihli data dosyasını ücretsiz ekleyerek oyuna 206 yaz döneminde başlanabiliyor. Sanırım sadece denayer lato ve cedric eklenmemiş belki onlar da yeni bir update ile ellenmislerdir.

Belhandayi ben solda kullanıyorum fena değil muhtemelen bir iki seneye kalmaz satarım.

10 numarada kim var ? Sneijder yollanmış dimi ?

Koray kiralanmaliydi düzenli oynayabilecegi bir takima.

Stoper siralamasi benim gözümde su an böyle: 1.Maicon 2.Denayer 3.Serdar Aziz 4.Koray 5.Ahmet

Ahmet bence en kötü stoperimiz.

Üst Alt