Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tüm üyelerimiz burada PC/Uydu vs. elektronik aletleriyle ilgili acil olarak yardım isteyebilir.Diğer üyelerimizle birlikte çözüm bulabilirler.

Ayrı bi konu açmayınız.

İyi forumlar.

Ya ben hangi siteye girsem Firefox ile, ardından Explorer ile google'a pencere açılıyor. Nasıl engelleyebilirim?

Cevap: GSCimbom Acil Yardım Başlığı.

benim de bi sorunum var soyle acikliyim;bugun yeni bi yurda yerlestim.cok degerli yurt mudurleri youtube,justintv falan her bi vidyo sitesini engellemis.hadi simdi maclar yok yakinda tepem atmaya baslar.napmaliyim:D

google ("anti sansür download")

usb belleğin varsa yanında gezdirceksin bu proğramı yapacak bişey yok başka.

benim de bi sorunum var soyle acikliyim;bugun yeni bi yurda yerlestim.cok degerli yurt mudurleri youtube,justintv falan her bi vidyo sitesini engellemis.hadi simdi maclar yok yakinda tepem atmaya baslar.napmaliyim:D

Samsung L760 telefonumla ilgili bir sorunum var. Arama yaptığımda karşı tarafa sesim ya hiç gitmiyor ya da çok kesik kesik gidiyor. Ancak bana gelen aramalarda hiç bir problem yok. Bunun nedenini anlayabilmiş değilim. Bu konuda yardım edebilcek misiniz? Benim yapabileceğim bir şey var mı yoksa servis yolları göründü mü?

Samsung L760 telefonumla ilgili bir sorunum var. Arama yaptığımda karşı tarafa sesim ya hiç gitmiyor ya da çok kesik kesik gidiyor. Ancak bana gelen aramalarda hiç bir problem yok. Bunun nedenini anlayabilmiş değilim. Bu konuda yardım edebilcek misiniz? Benim yapabileceğim bir şey var mı yoksa servis yolları göründü mü?

Şimdi sana gelen aramalarda problem yoksa telefonun konuşma mikrofonunda bir sorun yoktur.Senden giden aramalarda bir problem varsa ya antende ya da sim kart kısmında bir sorun vardır sanırsam.Servis'e götür istersen kullanıcı hatası değil bu para talep etmezler.En kötü bi cıngar çıkart,yine para almazlar:D

Şimdi sana gelen aramalarda problem yoksa telefonun konuşma mikrofonunda bir sorun yoktur.Senden giden aramalarda bir problem varsa ya antende ya da sim kart kısmında bir sorun vardır sanırsam.Servis'e götür istersen kullanıcı hatası değil bu para talep etmezler.En kötü bi cıngar çıkart,yine para almazlar:D

:D Cıgar çıkartmayı tuttum. Tamamdır sağolasın Kansu.

Windows Live Messenger'i acarken Hata Kodu 80048820 cikiyor.Internette de arastirdim .dll olan seyler soylemisler hep.Ama regsvr32 Initpki.dll'ye gelince "the module regsvr32 Initpki.dll failed to load.make sure the binary is stored at the spesified path or debug it to check for problems with the binary or dependent .dll files.the specified module could not be found." demekte.ne yapmaliyim acaba?

Otomatik login nasil yapicam foruma, her seferinde kutulara yazmaktan kanserin esigindeyim.

Windows Live Messenger'i acarken Hata Kodu 80048820 cikiyor.Internette de arastirdim .dll olan seyler soylemisler hep.Ama regsvr32 Initpki.dll'ye gelince "the module regsvr32 Initpki.dll failed to load.make sure the binary is stored at the spesified path or debug it to check for problems with the binary or dependent .dll files.the specified module could not be found." demekte.ne yapmaliyim acaba?

Baran;

bu öcnceden msn live'den de önce 07 versiyonlarını falan kullanırken meydana gelen bi error idi ve çözümü

" Başlat/çalıştır

Sırasıyla ;

regsvr32 Softpub.dll /s

regsvr32 Wintrust.dll /s

regsvr32 Initpki.dll /s

regsvr32 Rsaenh.dll /s

regsvr32 Mssip32.dll /s

regsvr32 Cryptdlg.dll /s

regsvr32 Msxml3.dll /s

komutlarını yazıyosun "

Komutları yazmadan önce regsvr32 Initpki.dll yi boş bi klasöre kopyala .

yine işe yaramazsa system32 den o dosyayı sil ve https://www.dll-files.com/ bu siteden aynısının temizini indir.

Cevap: GSCimbom Acil Yardım Başlığı

Acrobatı kullanmamgereken bir siteyi açtığımda karşıma bu çıkıyor.Acrobatı silip yenşden yükledim,onardım ama nafile.

Ne yapmam gerek?

Cevap: GSCimbom Acil Yardım Başlığı

Bende Kurtlar Vadisi'nin ilk 97 bölümünün dvd si var. Çoğunlukla bir dvd durur. dvd-rom'da. Ama fıfa 08 cd ile çalıstığından onu takmak zorunda kalıorum. Fıfa cd sini takınca windows media player dahil bütün player programları görüntü göstermiyor, sadece ses var. Her defasında sistem geri yükleme işlemi yapmak da istemiyorum. Önerebileceğiniz birşey var mı?

Geçmişini silme Hayri olsun bitsin.Geşmişini silersen beni hatırla yapsanda tekrar girmek zorunda kalırsın.

Yok onu ayarlamistim ya, gecmisi silmiyor. Mesela ad yazdigimiz yere H yazinca hemen Hayri Cund diye cikiyor, sifre de cikiyor giris yapiyorum ama firefox'u her kapattigimda tekrar kutuya H yazmak zorunda kaliyorum sinir ediyo beni. :eek:

Karisik oldu biraz ama anlatabildim umarim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt