Eleştirmeyin Demiyoruz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eleştirmeyin Demiyoruz!

Arkadaş yorum yaparken azıcık beyninizi kullanın lütfen.
Birisini eleştireceğiniz zaman mantıklı bir şekilde eleştirmeye çalışın.

İki yüzlülük yapmayı bırakın.

Biri geliyor 3 hafta önce Fernando gibi ön libero görmedim adam gözümüzün pasını siliyor diye yorum yapıyor dün akşam aynı adam XXX bile bundan daha iyi diye tekrar yorum atıyor.

Canı sıkılan Muslera'ya sarıyor. Alakasız oyunculara alakasız yorumlar yapılıyor. Müthiş performans gösteren Mariano'ya bile dün laf eden gördüm. Her gün iyi oynayacak hali yok. Dün iyi oynamadı diye çöp muamelesi yapmak nedir?

Şampiyon olmak istiyorsak birbirimize kitlenmemiz lazım. Kısacası adam olun takımın arkasında kalın.

Şampiyon olmak istiyorsak birbirimize kitlenmemiz lazım kitlememiz değil.

Confuçyus

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

e3fbf0190bb96e4f809f7e7ded599953.jpg

Hiçbir futbolcunun dokunulmazlığı yoktur. Canı sıkılan Muslera'ya sarıyormuş, peh ! Adamı ilah seviyesine çıkarmayın o zaman kardeşim. Sen Mariano'nun gösterdiği bu performansı kendince, tek taraflı müthiş görebilirsin ancak bu benim de seninle aynı görüşe sahip olacağım anlamına gelmez. Beklentinin yüksek olduğu futbolcunun eleştirilmesi kadar normal bir şey yok. Asıl, kötü olduğu aşikar adamı eleştirmek saçma bana kalırsa. Gidip de neden Lato'nun başlığında adama nefreti mi kusayım ki ? Adamın zaten kapasitesi ortada. 30 yaşında sıradan bir bek. Adamın bir günahı yok, suçlu onu bu takımın sol beki yapanlarda.

:asd22: ? bune yaw

Konuk takıma “Hoş geldin” demek ve rakip futbolcularla konuşmak için Galatasaray yedek kulübesine kadar giden ev sahibi takımın hocası Abdullah Avcı, bu sırada İstiklal Marşı’nın başlamasıyla “hazır ol” durumuna geçti.

Avcı, sarı-kırmızılı futbolcular arasında kalınca adeta Galatasaray’ın teknik direktörü gibi oldu.

Arkadaş yorum yaparken azıcık beyninizi kullanın lütfen.
Birisini eleştireceğiniz zaman mantıklı bir şekilde eleştirmeye çalışın.

İki yüzlülük yapmayı bırakın.

Biri geliyor 3 hafta önce Fernando gibi ön libero görmedim adam gözümüzün pasını siliyor diye yorum yapıyor dün akşam aynı adam XXX bile bundan daha iyi diye tekrar yorum atıyor.

Canı sıkılan Muslera'ya sarıyor. Alakasız oyunculara alakasız yorumlar yapılıyor. Müthiş performans gösteren Mariano'ya bile dün laf eden gördüm. Her gün iyi oynayacak hali yok. Dün iyi oynamadı diye çöp muamelesi yapmak nedir?

Şampiyon olmak istiyorsak birbirimize kitlenmemiz lazım. Kısacası adam olun takımın arkasında kalın.

Tudor diziliş ve bilhassa oyuna müdahale yaparken bilincini kullandımı?
Ilk değişiklik ne zaman oldu.
Maç ilk 20 dk. maç müdahale diye bağırıyor.
Deli dana gibi dolandık ortalıkta. Tolga'nın ciğeri cıktı ilk ismini 40. dk da duyduk.
Iyi bir teknik direktörle bu maç 1:1 hatta 1:2 bitebilirdi.
Oyuncuların çoğunda kabahat yok burada Denayer ve Lato'yu ayırıyorum. Kapasiteleri bu yapacak birşey yok.
Adebayoru teke tek Maicon'a vermesi lazımdı bizimki ne yaptı Maicon'u açık alanda hızlı rakiplere karşı teke tekte bıraktı. Nitekim penaltı böyle oluştu.
Tudor dün ne kadar fail varsa yaptı.
Ilk oyuncu değişikliği 78.
Rakibin iki as orta saha oyuncusu yok sen kanatsız iki pivot forvet oynatıyorsun.

Yaz yaz bitmez.
Dün kargalar kuşlar hamsiler bana bir ton msj yazdı.
Istanbul da 5.1 deprem olmuş fln diye.

Gscimbom Mobile

Tudor diziliş ve bilhassa oyuna müdahale yaparken bilincini kullandımı?
Ilk değişiklik ne zaman oldu.
Maç ilk 20 dk. maç müdahale diye bağırıyor.
Deli dana gibi dolandık ortalıkta. Tolga'nın ciğeri cıktı ilk ismini 40. dk da duyduk.
Iyi bir teknik direktörle bu maç 1:1 hatta 1:2 bitebilirdi.
Oyuncuların çoğunda kabahat yok burada Denayer ve Lato'yu ayırıyorum. Kapasiteleri bu yapacak birşey yok.
Adebayoru teke tek Maicon'a vermesi lazımdı bizimki ne yaptı Maicon'u açık alanda hızlı rakiplere karşı teke tekte bıraktı. Nitekim penaltı böyle oluştu.
Tudor dün ne kadar fail varsa yaptı.
Ilk oyuncu değişikliği 78.
Rakibin iki as orta saha oyuncusu yok sen kanatsız iki pivot forvet oynatıyorsun.

Yaz yaz bitmez.
Dün kargalar kuşlar hamsiler bana bir ton msj yazdı.
Istanbul da 5.1 deprem olmuş fln diye.

Gscimbom Mobile

Bak hacı beynini kullan diyorum kullanmıyorsun.
Ben eleştirme demiyorum. Yazdıklarında kesinlikle haklısın. Benim demek istediğim şu çöp bu çöp diye ortalığı geren gereksizler. İyi oynayan oyuncuya bile berbattı yazanları gördü bu gözler.

Bak hacı beynini kullan diyorum kullanmıyorsun.
Ben eleştirme demiyorum. Yazdıklarında kesinlikle haklısın. Benim demek istediğim şu çöp bu çöp diye ortalığı geren gereksizler. İyi oynayan oyuncuya bile berbattı yazanları gördü bu gözler.
Bu bir gsc klasiğidir.
Bir maçla yerin dibine sokarlar bir maçla pirlo yaparlar.

Benim bu maçta eleştireceğim tek kişi bariz teknik direktördür.
Kimseye suç bulmam kimseye çöp demem.

Son zamanlar sadece Cavanda'ya o da bizde maça çıkmadan çöp dedim, gsc üzerime yürüdü.
3 ay sonra küfür kıyamet.

Gscimbom Mobile

Üst Alt