Eli Sopalı Bir Teknik Direktör Ne Yapabilir? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eli Sopalı Bir Teknik Direktör Ne Yapabilir?

-Muslera tekrar form tutabilir
-Eren Derdiyok kilo verebilir
-Sinan, Tarik, Koray gibi almanci tayfasina kafa göz dalabilir
-Feghouli sacma sapan kartlar görmeyi birakir
-Rodrigues ve Yasin sacma sapan calimlar denemez
-Melo'nun Riera'ya yaptigini Belhanda'ya yapabilir
-Ndiaye'yi fena halde gaza getirip önde efektif kullanabilir
-Fernando'yu stoperlere uzak oynatip form durumunu artirabilir
-Linnes, Latovlevici ve Denayer'e özgüven asilayabilir, bu 3'lü ne zaman oynasa gergin ve stresli
-Maicon oyun kurmak zorunda kalmaz
-Dombili Ahmet'i hizaya getirebilir

vs.. vs.. liste uzatilabilir.. Kesinlikle daha iyi performans gösterip daha fazla puan toplariz.

Save etmeden cik - yeni oyun kur - Secilen takim Galatasaray . 2018-2019 10 oyuncu yolla 10 oyuncu al . Hepsinden once Editor'e gir Dursun'u at Unal Aysal'i baskan yap .

Oyunculara artık o kadar çok imtiyaz verildiki eli sopalı teknik direktör sözü rafa kalktı ve tarih oluyor.

Oyuncu bir sezon eli sopalı hoca için oynasa ertesi sezon havadan bir sebep için; hocanın ayağını, top oynamayarak çok rahat kaydirabiliyor
( or: leicester hocası adamı yemekte hamburgere izin vermiyor diye yolladı oyuncular)

Dünya genelinde fifa eliyle oyunculara performans odaklı sözleşme yapma zorunluluğu gelmedikçe,
futbol oyuncu diye geçinenlerin oyuncağı olmaya devam edecek.

Gün yüzü görme DURSUN!

Son düzenleme:
5 yaşında çocukların olduğu kreş bile bu mantıkla yönetilmez. eli sopalı ne demek ? profesyonelce yaklaşan gerektiğinde insancıl , anlayışlı bilgili olan biri lazımdır. genel hali bu olmalıdır. ama art niyet , disiplinsizlik gevşeklik gibi durumlarda katı bir şekilde oyuncunun anasını intikam aldığını sezdirmeden ağlatmalıdır yani seni eziyorsam takım ve başarımız için yapıyorum hissini tüm oyunculara yansıtmalıdır.

bu adam da şu an türkiye'de yok . hele terim denen herifte bu özellikleri cımbızla arasanız bulamazsınız.

Son düzenleme:
Gecen sezon olsaydi bu dedigin 'hayir' demezdim ama simdi olmaz diyorum... Adam akilli atak futbol oynayacak ve futbol/taktik bilgisi cok iyi olan birisi gelse zaten sampiyon oluruz... Eli sopali bi antrenor belki Turk futbolcular icin iyi olabilir ama Avrupali oyuncular burun kivirir istemez, hepsini kayip edersin oyle

Üst Alt