elit takımların oyun modeli - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

elit takımların oyun modeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlaşıldı cevap vermek yemiyor. Uğur’a dilediğini yapma hakkını veriyorum alakasız adama laf atıp kaçmak kolay bundan sonra atış serbest @Uğur İz. İster ihraç et istersen sen de paylaş. Şimdi kilit.

Fm oynayan işsiz ergen irilerinin Galatasaray efsanesinden daha iyi bildiklerini sandıkları bir başka malca şey cidden kendinizi bir şey Fatih hocayı da kendinizden aşağı filan mı görüyorsunuz
Ekli dosyayı görüntüle 102406

40 yaşına geldin neredeyse

Buradaki 20 yaşındaki çocuklarla kendi açından alay ederek neyin tatminini yaşıyorsun bilmiyorum ama bu tarz bir ortamda herkese cephe almak, herkesle kavgalı olmak ve seni sevmeyenlere sevmedikleri için bel altı vurmaya çalışmak en hafif tabirle acizliktir.

Her şeyi ben bilirim havalarını geçtim de ergen dediklerinden, liboş dediklerinden, 90 sonrası doğdu diye salak yerine koyduğun adamların hepsinden daha kötü bir profil çiziyorsun. Herkese farklı konularda bok atıp 10 katını sürekli kendin yapıyorsun.

Buna da muhtemelen ne alaka, ne yaptım diyeceksin ama neyse belki bir defalık özeleştiri yapıp, daha fazla empati sahibi, daha mütevazı ve sevilen biri olmayı becerirsin.

Şu yaptığın acizlik başka bir şey değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt