# Eljero Elia - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eljero Elia

Cevap: # Eljero Elia

Elias'la Elia'yı karıştıran güzide basınımızın bize son hediyesi.

Bu adamı almamız maalesef imkansız. En az 15 milyon Euro'yu gözden çıkarmamız gerekiyor. Yeter mi? Yetmez, Elia gibi piyasası yüksek, gelecek vaad eden bir oyuncuyu Türkiye'ye gelmesi için ikna edemezsin.

Eğer elia gibi bir futbolcuya, 6 milyon euro'luk bir teklifle gidilirse, hamburg kulübü dalga geçer bizle. diğer bir yandan bakarsak, elia takımımıza ilaç olacak bir futbolcu. sol açık oynuyor. teknik kapasitesi çok yüksek. hızlı. en önemlisi 24 yaşında. Hamburg bu oyuncuyu 20-25'e ancak satar. onuda biz veremeyiz. biz 20 milyon euro ile bir sezon geçirmek için çabalıyoruz :D Şu oyuncu galatasaray'a gelsin, forma almama rağmen, 3 formayı birden yeni baştan alırım.. Yazık. haber yaparken biraz araştırsalar böyle saçma sapan balonlar çıkmayacak.

Elias'la Elia'yı karıştıran güzide basınımızın bize son hediyesi.

Bu adamı almamız maalesef imkansız. En az 15 milyon Euro'yu gözden çıkarmamız gerekiyor. Yeter mi? Yetmez, Elia gibi piyasası yüksek, gelecek vaad eden bir oyuncuyu Türkiye'ye gelmesi için ikna edemezsin.

Abartmayın beyler yahu. Bu forumdaki Elia abartısını anlayamadım. "En az 15 milyon Euro" ne demek? Hamburglu yönetici, Juve'nin 8 milyonluk teklifini reddetdiklerini ve 10 milyonluk bir teklifi düşünebilceklerini söyledi. Ayrıca bu adam geçen yıl rezalet ötesi bir performans sergiledi.

Abartmayın beyler yahu. Bu forumdaki Elia abartısını anlayamadım. "En az 15 milyon Euro" ne demek? Hamburglu yönetici, Juve'nin 8 milyonluk teklifini reddetdiklerini ve 10 milyonluk bir teklifi düşünebilceklerini söyledi. Ayrıca bu adam geçen yıl rezalet ötesi bir performans sergiledi.

Evet.. 2 hareket yapıyor hemen ilah oluyor Türkiye'de.. Gecen sene rezilleri oynadı ama bizde iyi is yapar bence.

FatihDemireli Fatih Demireli

Sport Bild dergisi kendi kaynaklarına dayanarak, Eljero Elia'nın 9 Milyon karşılığında Galatasaray'a transfer olmak üzere olduğunu yazıyor.

Elia'nın Galatasaray'da başarılı olacağını düşünmüyorum. Kazım Kazım ayarında bir oyuncudur. Bize bundan daha fazlası lazım. Bonservis bedeli olarak 6M € olmasının sebebi Hollanda'lı ve Almanya Liginde oynuyor olmasıdır. Bir çok genç yıldızı kadrosuna katan Hamburg'un, Elia'yı göndermek istemesini de irdelemek gerekiyor. Podolsky'e 12M € vermeyip, 6M €'luk teklifle Elia kapısını açmak bana pek haz vermedi.

Not: Elias ile Elia'yı karıştırmayalım...

Elia'nın Galatasaray'da başarılı olacağını düşünmüyorum. Kazım Kazım ayarında bir oyuncudur. Bize bundan daha fazlası lazım. Bonservis bedeli olarak 6M € olmasının sebebi Hollanda'lı ve Almanya Liginde oynuyor olmasıdır. Bir çok genç yıldızı kadrosuna katan Hamburg'un, Elia'yı göndermek istemesini de irdelemek gerekiyor. Podolsky'e 12M € vermeyip, 6M €'luk teklifle Elia kapısını açmak bana pek haz vermedi.

Not: Elias ile Elia'yı karıştırmayalım...

Elia gelirse inşallah görürüm ben seni.Çok yararlı olur çok keşke gelse.

Hiç bir yararı olmaz.Geçen sezon 2 gol 2 asist :D. Estetik hareketten başka bir şey yaptığı yok.Quaresma gibi bal yapmaz arı

50-100.000€'nun hesabını yapan yönetim, ''genç ve isim yapmamış(!) oyuncuya 10M €'mu verilir yha'' der ve ilgilenmez bile.

Üst Alt