Eljif Elmas Resmen Napoli'de - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eljif Elmas Resmen Napoli'de

Niçin böyle bir fırsat varken 70-80 milyon Euro’ya satmamışlar ki?
Parayı Napoli’den gelmiş gibi gösterip çok iyi bir takım kurabilirlerdi.
Bence bu futbolcunun günümüz şartlarında normal değeri 120-150 milyon Euro arası.
Messi bile 33 yaşında 150 Milyon değerinde olabiliyorsa,Elif gibi bir dünya starının 150 ‘den aşağı olmaması lazım.
Napoli nin ffp sıkıntıları yüzündendir

olmayacak iş değil yoksa

Aylardir sosyal medyayi takip ettigim yok.
Transfer dönemine de fazla bakmiyorum, hepsi zaman kaybi gözümde.

Ama Fenerlilerin degerlendirmelerine bi göz attim bugün.

Olm bunlar enayimi? Ciddi ciddi soruyorum, goygoy degil.

Muriqi calimiyla ve bu elif satisiyla psikolojil üstünlük yakalamislar?!

Lan bunlar hala neden basarisiz olduklarini cözemezlerse 10 seneye sampiyon olamazlar.

Sürekli kendilerini dev aynasinda görmek vs..

Adamlar 5 senedir kupa görmemisler, bu özgüven nerden geliyor, hayirdir?

Ciddi ciddi kafayi bozmus bunlar.

Adamlarin stoperleri Serdar Sadik, sol bekleri HAK, sag bekleri 3. ligten biri..

Yeni transferleri bizim yetersiz buldugumuz adamlar?!

Her sene ayni olay bu transfer döneminde. Gaza geliyorlar sonra hüsran.

Artik uyanirlar diyordum ama durum vahim.
Nerelerdeydin yigenim?

işin ilginç başından beri sadece Napoli haberleri çıkıyor hiç başka avrupa takımı talip olmazmı ya hadi talip oldun başından beri konuşulan rakamlar 16-18 hiç düşmedi ya fenere 10 deseler havalara uçar satardı 16 dan aşağı hiç düşmedi ve satıldı bonuslarla 18 civarı ve bu iş normal hiç inandırıcı değil

Eljif'i alan De Laurentiis Napoli'yi satmayı düşünüyor. Alacak olan ise Lazard yatırım firması. Koç holding bu yatırım firmasından danışmanlık alıyor. Ayrıca Lazard'ın Tüpraş'ta hisseleri var. Bu firma İstanbul borsasını yanlış bilgilendirmekten ceza almıştı.

Üst Alt