Elmander 40 Derece Ateş ile Oynadı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elmander 40 Derece Ateş ile Oynadı

Cevap: Elmander 40 Derece Ateş ile Oynadı

bugün o kadar çok koşmasına rağmen geçen maçlara oranla daha az pres yaptığını görünce herhaldi üst üste gelen maçlardan baya yoruldu diye biraz içim cız ederek izledim meğersem aslan parçası hastaymış.

hasta haliyle bile ligdeki en faydalı forvet harbiden.

atmasınlar şimdi din kardeşiyiz ha 39.5 olabilir ama 40 değildir yani

40 derece ateşte yaşayan bir insan, enteresan tıp literatürüne girmiştir heralde.

olm hasta misiniz. 40 derece atesle mac mi oynanir. resmen intihar tesebbüsü, delilik.

insanin üsütüp, kendini zorlayinca, kalp krizi gecirebilir. hastalik okadar tehlikeli.

ben son derece sacma buldum, inandirici da gelmedi.

benim 40 derece atesim varken, hastanelerde süründüm, 3 bidon serum yedim, ikinci gün anca toparlanabildim.

Virgülü yuvarlamışlardır,not sistemi gibi :D

39 bile olsa takdire şayan.

40 dereceyle oynayamaz.En azından iğneyle düşürülmüştür.Ama adamın dibi orası ayrı tabi.

olm hasta misiniz. 40 derece atesle mac mi oynanir. resmen intihar tesebbüsü, delilik.

insanin üsütüp, kendini zorlayinca, kalp krizi gecirebilir. hastalik okadar tehlikeli.

benim 40 derece atesim varken, hastanelerde süründüm, 3 bidon serum yedim, ikinci gün anca toparlanabildim.

elmander man flu gecirmis fark orda ;)

Abi niyeyse bu adamı gözümün önüne getirince gözlerim doluyor lan..

Ne biliyim ben herşeyini verip skora katkı yapan adamları çok ama çok özler oldum..

Elmander resmen galibiyette ki en büyük pay sahibidir dün akşam..

Ve moralsiz haftadan sonra hayat sıkıntısı herşeyi unutturduğu için teşekkürler Cimbomlu Elmander..

Saçma, abartılmış bir haber, aynı şekilde 40 derece ateşle hastanelerde ben de süründüm, yataktan kalkamıyordum doğru dürüst, kalkınca, beni yere yıkacak kadar başım dönüyordu, donuyordum ve gözlerim kararıyordu.

Hiçkimse 40 derece ateşle futbol oynayamaz, birde bu habere inananlar var..

Üst Alt