Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”


df2d7Dimitar+Berbatov+Johan+Elmander+Bolton+Wanderers+UruDZvO2Jm7l.jpg
Galatasaray’ın İsveçli golcüsü Johan Elmander önemli açıklamalar yaptı. Yıldız oyuncu kısa bir süre önce Manchester United’ın Bulgar forveti Dimitar Berbatov’a bir mesaj ilettiğini söyledi.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”o degilde milli takimdan John Guidettiyi ikna etse Elmander.. City de.. 7-8 e kapatirsak manyak is yapariz.. (Feijenoordda kiralik bu sene)
 
Cevap: Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”o degilde milli takimdan John Guidettiyi ikna etse Elmander.. City de.. 7-8 e kapatirsak manyak is yapariz.. (Feijenoordda kiralik bu sene)Olmaycak bir iş değil benimde gözüme takılan bir oyuncu City satmaya kara verdimi zaten ısrar etmiyor orta yollu bir fiyata hemen yolluyor olmadı opsiyonlu kiralık gerçekten iyi olur.
 
Cevap: Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”Seno sonu Berbatov mu gelse Drogba mı gelse deseler ben drogba derim ama bizimkiler kesin berbatov'u alır drogba'ya kaprisli derler kuvvetle muhtemel..
 
Cevap: Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”Berbatov kesin bizde bence gecen birisi (kuluple ciddi ilisigi olan) twitterda yazmıs ingiltereden unlu golcu diye kim olabilirki baska
 
Cevap: Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”Berbatov kesin bizde bence gecen birisi (kuluple ciddi ilisigi olan) twitterda yazmıs ingiltereden unlu golcu diye kim olabilirki baska

Bence de anlaşıldı gibime geliyor.

Bu adamı alacaksın yanına birde Muhammed'i.

Elmander ve Berbatov'dan kaptıklarıyla kral olur kral.
 
Cevap: Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”Berbatov'a ihtiyacimiz yok. Ihtiyacimiz olan hizli, cabuk, guclu bitirici bir forvet.
 
Cevap: Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”2010-2011 sezonunda gol kralı olan Berbatov'un o sene attığı goller;[video=youtube;VARZisJcwrc]https://www.youtube.com/watch?v=VARZisJcwrc[/video]
 
Cevap: Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”Ayrica yabanci kontenjanini Berbatov'a harcamak cok yanlis. Yabanci-yerli olmali ilk 11, 2 yabanci degil! O 1 kontenjani kanatlara kullanmak cok daha akillica olur.
 
Cevap: Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”Elmander Bolton'da 7-9 gol aralığında oynayan bir adamdı burada ne kadar fark yaratıyor görüyorsunuz. Berbatov daha geçen sene United'ta gol krallığı yaşamış bir adam. Onu değerlendirirken oranın şartlarından alıp buraya koyun öyle değerlendirin.
 
Cevap: Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”Jardel'den sonra (hatta belki daha iyidir uzun uzun tartışırız :) ) en iyi forvet transferimiz olur.
 
Üst Alt