Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”

Cevap: Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”

Yok artık Rooney'i de ezmişiniz. Ne Berbatovmuş be:) İzlemesek yedireceksiniz yani. Tamam iyi oyuncu da kalanı Ali Sami Alkış durumu.

Bu sene Premier Lig'de 10 maç 7 gol..Ben bu adamın Türkiye'ye geleceğine inanmıyorum açıkçası, gelirse çok çok büyük iş olur.

Berbatovu Almaya Gücümüz Varsa Berbatov Değil de Drogba'yı Alalım , Daha Yararlı Olur Drogba .

berbatov, özellikle ttarenadaki maclarda 2 golle oynar mac basi

baskili, cok ofansif oyniyoruz ttarenada, berbatova at, gol yapsin.

söyle güzel paraya gelirse, bence süper transfer olur.

güzel para derken, yillik en fazla 3 milyon euro

Emir, bitiricilik tek başına konu ise Berbatov daha net golcüdür. Ancak Rooney daha yararlı ve özeldir. Hani kıyasladığınız adamlar zaten tip olarak aynı değil:) Saç tipi değil futbol stili baabında:)

berbatov, özellikle ttarenadaki maclarda 2 golle oynar mac basi

baskili, cok ofansif oyniyoruz ttarenada, berbatova at, gol yapsin.

söyle güzel paraya gelirse, bence süper transfer olur.

güzel para derken, yillik en fazla 3 milyon euro

5'ten aşağı gelmez o bile supriz olur

Emir, bitiricilik tek başına konu ise Berbatov daha net golcüdür. Ancak Rooney daha yararlı ve özeldir. Hani kıyasladığınız adamlar zaten tip olarak aynı değil:) Saç tipi değil futbol stili baabında:)

yok reyis Rooney nerde Berbatov nerde haşa :ka21: sadece bitiricilik okadar

Gecen yil Premier ligde en cok gol atan oyuncuydu Tevez ile birlikte. Van Persie 18, Tevez, Berbatov 20, gol atmislardi.

Football - Premier League - Standing - Top Scorers - 2010-2011 - - Yahoo! Eurosport

Berbatov cok saga sola kosmaz, ama cok zeki ve teknik bir oyuncu. Gelirse attigi kadar, gol de attirir.

anormal teknik ve soguk kanlı, adamı izlerken korkuyosun ya ağır bişey boyle psikopat gibi .lol.

Dün maç özetlerini izliyordum. Sanırım Martens(ya da Martins) Hollanda liginde. Çok takip etmediğim için bilen vardır o eleman nasıl ? 2 golde de çok diri ve seri bir görüntüsü vardı. Kanat özellikleri var mı ?

Dün maç özetlerini izliyordum. Sanırım Martens(ya da Martins) Hollanda liginde. Çok takip etmediğim için bilen vardır o eleman nasıl ? 2 golde de çok diri ve seri bir görüntüsü vardı. Kanat özellikleri var mı ?

Mertens PSV'deki ?

muthis ama PSV tutar onu daha net bir superstar adayı

Üst Alt