Elmander: "Sarı-Lacivert formayı giymek onurdur"


İsveç'te bir televizyon kanalına çıkan golcü, bu cevabıyla soruyu soran kişiyi şok etti

G.Saray'ın İsveçli oyuncusu Johan Elmander, milli maç için gittiği ülkesinde Fotbols Kanalen televizyonuna ilginç açıklamalar yaptı. Golcü futbolcu, Türkiye'deki Fenerbahçe-Galatasaray rekabetiyle ilgili "G.Saray taraftarı, sarı ile lacivertin yan yana olmasına dayanamıyor ama İsveç Milli Takımı'nın forması sarı-lacivert.Bu formayı giydiğin için sana kızmazlar mı?" şeklindeki soruya "Benim için sarı-lacivertli formayı giymek onurdur" karşılığını verdi. Elmander'in bu sözleriyle hem milli takımı hem de Fenerbahçe'yi kastettiği yorumu yapıldı. G.Saray'daki kariyerine iyi başladığını da kaydeden Elmander, "Zamanla daha iyi olacağım" dedi.

fotomacIbretlik haber ! Turk basinin dustugu hallere bakin ....
 
Cevap: Elmander: Sarı-Lacivert formayı giymek onurdurHatta milli takımı değil sadece feneri kastetmiş milli takım bahanesi olmuş yorumlarını yaptık biz burda :)
 
Cevap: Elmander: Sarı-Lacivert formayı giymek onurdurFenerbahceyi kastettigi yorumu yapıldı.Hadi oradan,bu yorumu yapan sizsiniz,Ortalıgı karıstırmak istiyen mikserler bunlar...
 
Cevap: Elmander: Sarı-Lacivert formayı giymek onurdurEvet sevgili fotomaç..Bİzi aydınlattığın için teşekkürler..Sırf bu harika tespitinizden dolayı Bursa maçında Elmander'i ıslıklayacağız hatta bir an önce gönderilmesi için kampanya başlatıyoruz :)
 
Cevap: Elmander: Sarı-Lacivert formayı giymek onurdurya bu haberi yaparlarken ne düşünüyorlar nasıl bi ruh halindeler çok merak ediyorum..
 
Cevap: Elmander: Sarı-Lacivert formayı giymek onurdurahaha :D gerizekalı bile diyemiyorum zeka yok çünkü :D
 
Üst Alt