Elmander: "Sarı-Lacivert formayı giymek onurdur" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elmander: "Sarı-Lacivert formayı giymek onurdur"

Cevap: Elmander: Sarı-Lacivert formayı giymek onurdur

O haberi yapanlar bu dunyadan men cezasi yemeleri gerekir.

Oksijenimizi bosu bosuna harciyorlar. :)

İsveç'te bir televizyon kanalına çıkan golcü, bu cevabıyla soruyu soran kişiyi şok etti

G.Saray'ın İsveçli oyuncusu Johan Elmander, milli maç için gittiği ülkesinde Fotbols Kanalen televizyonuna ilginç açıklamalar yaptı. Golcü futbolcu, Türkiye'deki Fenerbahçe-Galatasaray rekabetiyle ilgili "G.Saray taraftarı, sarı ile lacivertin yan yana olmasına dayanamıyor ama İsveç Milli Takımı'nın forması sarı-lacivert.

Bu formayı giydiğin için sana kızmazlar mı?" şeklindeki soruya "Benim için sarı-lacivertli formayı giymek onurdur" karşılığını verdi. Elmander'in bu sözleriyle hem milli takımı hem de Fenerbahçe'yi kastettiği yorumu yapıldı. G.Saray'daki kariyerine iyi başladığını da kaydeden Elmander, "Zamanla daha iyi olacağım" dedi.

fotomac

Ibretlik haber ! Turk basinin dustugu hallere bakin ....

Benim cahil kesimim de bu haberi okuyup 'vay keraneciye bak lan Hoca bundan hayır gelmez Baros'u oynat' diyecek..Yazık harbiden yazık

Yuh artık bu kadarına da. Olayları bağdaştırma gücünüze sizin!!

Çok aptalca haberler gördüm ama bu kadarını da görmemiştim arkadaş.Bu adamlar harbiden moron ya.

iste bizim spor medyasi böyle tabi herkes degil ama bazi gazeteler özel olarak böyle haberler yapiyor.

Çok yaratıcı adamlar var arkadaş.Harcanıyor onlar orada.

İsveç milli takımından bahsetmiştir diye başlığa girdim nitekim öyle. Onur ile fb'nin ne ilgisi var yoksa.

Yok artık, yuh diyorum. Ya bi kere isveçin bayrağındaki renk mavi lacivert değil, hangi özürlü çevirmiş bu haberi :)

Bu fenerli medya insanı öldürür.. :lol:

Eşşekler adam olur , bunlar olmaz.

Dünyanın en kötü gazeteci ve editörlere sahibiz.. Dogru sade bi haber yapmaktansa işleri güçleri ortalıgı karıstırmak ..

Mallar 2 tane fazla gazete satmak için cümle aleme rezil ediyorlar bizi..!!

sesli-g%C3%BCld%C3%BCm.jpg

Üst Alt