Elmander: "Sarı-Lacivert formayı giymek onurdur" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elmander: "Sarı-Lacivert formayı giymek onurdur"

İsveç'te bir televizyon kanalına çıkan golcü, bu cevabıyla soruyu soran kişiyi şok etti

G.Saray'ın İsveçli oyuncusu Johan Elmander, milli maç için gittiği ülkesinde Fotbols Kanalen televizyonuna ilginç açıklamalar yaptı. Golcü futbolcu, Türkiye'deki Fenerbahçe-Galatasaray rekabetiyle ilgili "G.Saray taraftarı, sarı ile lacivertin yan yana olmasına dayanamıyor ama İsveç Milli Takımı'nın forması sarı-lacivert.

Bu formayı giydiğin için sana kızmazlar mı?" şeklindeki soruya "Benim için sarı-lacivertli formayı giymek onurdur" karşılığını verdi. Elmander'in bu sözleriyle hem milli takımı hem de Fenerbahçe'yi kastettiği yorumu yapıldı. G.Saray'daki kariyerine iyi başladığını da kaydeden Elmander, "Zamanla daha iyi olacağım" dedi.

fotomac

Ibretlik haber ! Turk basinin dustugu hallere bakin ....

Cevap: Elmander: Sarı-Lacivert formayı giymek onurdur

Hatta milli takımı değil sadece feneri kastetmiş milli takım bahanesi olmuş yorumlarını yaptık biz burda :)

Fenerbahceyi kastettigi yorumu yapıldı.

Hadi oradan,bu yorumu yapan sizsiniz,Ortalıgı karıstırmak istiyen mikserler bunlar...

Evet sevgili fotomaç..Bİzi aydınlattığın için teşekkürler..Sırf bu harika tespitinizden dolayı Bursa maçında Elmander'i ıslıklayacağız hatta bir an önce gönderilmesi için kampanya başlatıyoruz :)

ya bu haberi yaparlarken ne düşünüyorlar nasıl bi ruh halindeler çok merak ediyorum..

ahaha :D gerizekalı bile diyemiyorum zeka yok çünkü :D

Üst Alt