Elmander'e İndirim, Engin'e Ret! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elmander'e İndirim, Engin'e Ret!

Cevap: Son Dakika | Elmander'in Cezasında İndirim!

alex sağolsun.. yoksa bu cezayı hayatta indirmezdi bu fenerasyon.

Semih'de bu hafta kart görmeyip cezalı duruma düşmezse süper olur.Semih-Ujfalusi,Melo-Selçuk,Baros-Elmander omurgaları ile Fb maçına çıkarız..

Alex haksız bir şekilde atılmıştı.Yanlız PDFK disiplin talimatlarında şöyle birşey var. Eğer bir oyuncu sertlik yüzünden kırmızı görürse, verilecek ceza 2 maçtır. PDFK cezaları açıklarken tv görüntülerine göre açıklamaz. PDFK hakemin yazdığı rapora göre ceza verir. Dolayısı ile Alex'in cezasını indiriyorsan, Elmanderinkinide indirmek zorundasın. Çünkü Alex'in raporunda rakibine karşı sert hareket olarak yazılmış.

Cevap: Elmander'in Cezasında İndirim!

Doğruda yolunu bulursak Engin'de düşebilirdi. Tahrik falan var diyerek.. :)

Ama Ali Dürüst itiraz etmicez demişti.Unutalım en iyisi Engin'i Fene(v) macında.

Belki dedigin gibi tahrikten falan tek maca inebilirdi.:)

Zaten bana göre Elmander ,Engine göre takım icin daha önemli bir oyuncu.Fenere golü var;)

Cevap: Elmander'in Cezasında İndirim!

Anlamadığım bu fblilere giren çıkan ne?? Başlamışlar zırlamaya.Ulan şerefsizler Alex'in cezasınıda indiren aynı PFDK değilmiydi?

Cevap: Son Dakika | Elmander'e İndirim, Engin'e Ret!

Arkadaş bu tff orda tahrik olduğunu nasıl göremiyor ben anlamıyorum.

Engin, Fener maçında oynasa kesin maç içinde kırmızı görürdü.Oynamayacak olması daha iyi oldu bence.

Sağlık olsun.Elmander de yeter şimdilik bunlara.Artık 2.yarı Engin yazar bunlara.

Elmander'in oynayacak olmasına sevindim. Baroş'la beraber fenere diz çöktürecekler

Üst Alt