Elmander'in Görevi Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Örgryte kulübü Başkanı Joacim: "Elmander bize gelerek futbolu bıraktığını açıkladığında çok şaşırdık. Bize 3-4 ay önce konuştuğumuzda futbolu bırakmayı düşünmediğini bir tek ailem isterse bırakırım demişti. Herhalde ailesi böyle istedi. https://twitter.com/forzacimbomtr/status/949594892220723202/photo/1

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

a07301b885d833fd09c51a45352ed440.jpg

Hayırlı olsun.
Sadece forvet değil ortasaha oyuncularına da biraz ders verse güzel olur.
En başta da etrafta boş boş koşup pres yaptığını sanan Ndiaye ile ilgilensin.

Gün yüzü görme DURSUN!

Ersin zaten forumun tuhaf üyesi. Ne yaşadığını emin ol hepimiz merak ediyoruz.

Alnitak Alnilam Mintaka

Gerçekten tuhaf. Hayır beğeni belirtmek için neden cinsiyet farklılığına ihtiyaç var? Erkeklerin bunu daha farklı anlatabilme şansı yok mu? Hani çok beğendim diyebilmek için “ooo abi kız olsam şöyle böyle yapardım öyle iyi ya” zihniyeti ciddi anlamda sıkıntı. Zira bu hayranlıkla kız olmasına da gerek yok kusura bakmasın.

Gerçekten tuhaf. Hayır beğeni belirtmek için neden cinsiyet farklılığına ihtiyaç var? Erkeklerin bunu daha farklı anlatabilme şansı yok mu? Hani çok beğendim diyebilmek için “ooo abi kız olsam şöyle böyle yapardım öyle iyi ya” zihniyeti ciddi anlamda sıkıntı. Zira bu hayranlıkla kız olmasına da gerek yok kusura bakmasın.

Ben sokakta pembe takim elbise giyecek kadar kendimden eminim. sen olmadigin icin, baskalarinin ne dusundugune kendi dusundugunden daha cok deger verdigin icin farkli dusunuyoruz.

Üst Alt