Elon Musk: "Beş yıl içinde dil öğrenmeye gerek kalmayacak" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elon Musk: "Beş yıl içinde dil öğrenmeye gerek kalmayacak"

Kültürlü , gerçek bir entelektüel senin gibi ``Ben kültürlüyüm ehehe `` deme gereği duymaz, yobaz ve sabit fikirli de olmaz. Sen sadece fazlaca kitap okumuş fakat kendisini yetiştirememiş bir köylüsün. Örümcek bağlamış zihniyetinle , aklının alamayacağı şeyleri başaran adamlara sallama.
Köylü olmak pejoratif bir ifade mi

Ben kültürlüyüm ehe Ehe hiç demem çünkü huyum değil sadece aşağılamaya çalışınca izahat getirdim

Sen de eleştiriyorsun da yobaz olduğumu nereden çıkardın

Hep sen dersin aslında seninle hep mutabıkım diye o zaman sen de mi yobazsın

Şu manyak hatunla takılmaya başladığından beri cins cins açıklamalar yapıyor olsa da bunlar adamın yaptığı şeylerin önemini azaltmaz. Tesla zaten kar amaçlı kurulmuş bir şirket değil. Adam bütün otomotiv sektöründeki elektrikli otomobil algısını değiştirdi , devrim yarattı 150 yıllık ideolojiye sahip adamlar oturmuş Elon Musk'a sallıyor. Herif uzaya roket çıkarıp sapa sağlam indirecek teknolojiyi geliştirmiş , oturmuş Galatasaray forumunda deli muamelesi yapıyorlar adama , gel de gülme.
Adama burada AKILLI OL AKLINI ALIRIM diyen oldu

Mi Note 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Köylü olmak pejoratif bir ifade mi

Ben kültürlüyüm ehe Ehe hiç demem çünkü huyum değil sadece aşağılamaya çalışınca izahat getirdim

Sen de eleştiriyorsun da yobaz olduğumu nereden çıkardın

Hep sen dersin aslında seninle hep mutabıkım diye o zaman sen de mi yobazsın
Koylu derken gelisime ve iletisime kapali eski zaman insani demeye calismis ustat tam olarak seni tarif eden bir ifade olabilir. Alinmaya gerek yok koyluler genelde boyle.

5dc6e4acc03c0e20f8424261.jpg

Yanlış sularda yüzüyorsun Musk, b.k yoluna gidersin bak.

Üst Alt