Elon Musk'ın, Beyne Çip Takarak İnsanı Mükemmelleştirmeyi Amaçlayan Projesi: Neuralink - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elon Musk'ın, Beyne Çip Takarak İnsanı Mükemmelleştirmeyi Amaçlayan Projesi: Neuralink

Almanya'da kilerden

Yalan degil. Burasi oyle acaip olmus ki daha once bahsettigim tektip insanlik yolunda bayagi mesafe kaydetmisler. Amerika Amerika olmaktam cikmis. Acaip homojene bir yer olmus. Ben bile yadirgadim. Sen fazla guneyli olmussun diyo tanidiklar. Ben de guneylilere daha cok hak veriyorum simdi. Adamlar bu degisikligi istemiyor. Benim gibi calisip vergisini veren, haksizlik hukuksuzluk yapmayanlara bir sey demiyorlar zaten ben de onlari degistirmeye calismiyorum. Bizim ulkemizde zorla arapcayi turkcenin onune gecirmeye calistiklari gibi burada da ispanyolcayi zorluyorlar. Ve butun bunlar cok cabuk gelisiyor. Bizim jenerasyon bir arada gecmisle gelecek arasinda iki arada bir derede kaldi. Biraz daha yasli ya da biraz daha genc olsak iyiydi.

Sonra neden Trump diyorlar

??? Gerek yok biliyorum geri dönenler var 50 senedir yani all quite on the western front;)

??

Nasa da indirdi roket.
Beraber çalışıyorlar, space x in üssü nasa nın merkezinde zaten. Elon abd devletinin adamıdır.
Nasa da indirdi roket.
2006 yılında NASA; şirket ile, Uluslararası Uzay İstasyonu'na (UUİ) yük tedarik edebilecek bir fırlatma/taşıma sistemini tasarlayıp gerçekleştirebilmesi için 'Ticari Yörüngesel Taşımacılık ' (COTS) sözleşmesi imzaladı. SpaceX, 2015 haziran itibarıyla UUİ'ye, yük tedarik anlaşması altında, 5 uçuş gerçekleştirmiştir. NASA; SpaceX ile ayrıca, NASA'nın 'Ticari Mürettebat Geliştirme' (CCDev) programının parçası olarak, insanlı kullanıma uygun Dragon aracının geliştirilmesi ve başarılı bir şekilde kullanımının gösterilmesi için sözleşme imzalamıştır.

Nasa nın merkez kampüsünde yerleri var zaten beraber çalışıyorlar. Elon abd devletinin adamı. Yoksa şimdiye 50 defa batardı.

Beraber çalışıyorlar, space x in üssü nasa nın merkezinde zaten. Elon abd devletinin adamıdır.

2006 yılında NASA; şirket ile, Uluslararası Uzay İstasyonu'na (UUİ) yük tedarik edebilecek bir fırlatma/taşıma sistemini tasarlayıp gerçekleştirebilmesi için 'Ticari Yörüngesel Taşımacılık ' (COTS) sözleşmesi imzaladı. SpaceX, 2015 haziran itibarıyla UUİ'ye, yük tedarik anlaşması altında, 5 uçuş gerçekleştirmiştir. NASA; SpaceX ile ayrıca, NASA'nın 'Ticari Mürettebat Geliştirme' (CCDev) programının parçası olarak, insanlı kullanıma uygun Dragon aracının geliştirilmesi ve başarılı bir şekilde kullanımının gösterilmesi için sözleşme imzalamıştır.

Nasa nın merkez kampüsünde yerleri var zaten beraber çalışıyorlar. Elon abd devletinin adamı. Yoksa şimdiye 50 defa batardı.
Adam başkanın danışmanıydı tabii Abd'nin adamı doğal olarak da kendi aralarında çekişiyorlar bu konuda, beraber çalışıyor olsalar da:

Son düzenleme:
Üst Alt