ELW 13/14 FİNAL | Galatasaray Odeabank 69-58 Fenerbahçe | MS | ŞAMPİYONNN!!! - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW 13/14 FİNAL | Galatasaray Odeabank 69-58 Fenerbahçe | MS | ŞAMPİYONNN!!!

Şebo uzaktan şimdi koyar, yürüyelim arkadaşlar !

Avrupa'nın en büyüğü olmamızın ardından tam 2 sene geçti, bu takım şimdi ligin çeyrek finalinde elenme aşamasında..
Güzel günlerdi, basketbolda Türkiye'ye getirilen en büyük kupayı getirmiştik hem de ezeli rakibimizi yenerek. Fenerbahçe ise yıllardır F4'de oynamasına rağmen bu kupayı alamadı.

İlkleri biz yaparız, tarihi biz yazarız !

Şebnem'den Mac Sonunda Gelen Kritik Uclukler! - YouTube

Şebo uzaktan şimdi koyar, yürüyelim arkadaşlar !

Avrupa'nın en büyüğü olmamızın ardından tam 2 sene geçti, bu takım şimdi ligin çeyrek finalinde elenme aşamasında..
Güzel günlerdi, basketbolda Türkiye'ye getirilen en büyük kupayı getirmiştik hem de ezeli rakibimizi yenerek. Fenerbahçe ise yıllardır F4'de oynamasına rağmen bu kupayı alamadı.

İlkleri biz yaparız, tarihi biz yazarız !

Şebnem'den Mac Sonunda Gelen Kritik Uclukler! - YouTube

ne dersin renktaş, erkek basketbolda önce Eurocup'ı alıp, ardından euroleague alıp yine ilkleri biz yaşar mıyız ? :)

ne dersin renktaş, erkek basketbolda önce Eurocup'ı alıp, ardından euroleague alıp yine ilkleri biz yaşar mıyız ? :)

Kısa vadede zor. Şuan Avrupa'nın en iyi 2-3 takımından biri olan Fbü bu seviyeye gelmek için baya yol katederek buraya geldi. Birden olmadı. Merdivenleri teker teker çıkmak gerek. Dursun gider, amatör branşlara önem veren bir yönetim gelirse, yeni salon yapılırsa neden olmasın ?

sence fener bu sene alır mı kupayı ? ne düşünüyorsun ?

Vesely'nin erken dönmesine bağlı. Ben Real serisinin bile zorda olacağını düşünüyorum. İlk maçta Real Madrid atmosferi ve rakibi tanıdı. İkinci maçta favori olduklarını düşünüyorum. Çünkü Fb bu uzun rotasyonuyla çok yıprandı ikinci maçta da bunun göstergesi olacaktır.

Vesely'nin erken dönmesine bağlı. Ben Real serisinin bile zorda olacağını düşünüyorum. İlk maçta Real Madrid atmosferi ve rakibi tanıdı. İkinci maçta favori olduklarını düşünüyorum. Çünkü Fb bu uzun rotasyonuyla çok yıprandı ikinci maçta da bunun göstergesi olacaktır.

Real madrid bu salonda üçlük atamıyor nedense.. vesely 1 ay daha yok.. bende yorulacaklarını düşünüyorum bir yerden sonra.. ama Realin savunmasınada güvenmıyorum.. inş feneri elerler..

maçın tekrarını bir kez daha izledimde aldığım hazzın tarifi yok.. :) resmen ezeli rekabeti bitirdik.. :) feneri yenip avrupa şampiyonu olmak müthiş bir duygu harbiden.. fener forumlarınada göz attım, haliyle çökmüş perişan olmuşlar.. kolay değil 8 yıl üst üste şampiyon ol ama Galatasaray gelsin tek maçla tüm basarılarını silsin süpürsün..

maçın kırılma anlarında sebnem kimyacıoglu var.. öyle iki tane üçlük atıyorki maçın sonlarına doğru kuşlar resmen nakavt oluyor.. üstüne birde lig sampiyonu olmuştuk + kupayıda almıştık bayan basketbol adına tarihi bir sezondu..

Galatasaray 69 - Fenerbahce 58. Avrupa Şampiyonu GALATASARAY! - YouTube

Son düzenleme:
EVfN1mlXkAIDuwQ

EVfN3K5XQAEP6c1

EVfN354WAAITu7h

Üst Alt