ELW 13/14 FİNAL | Galatasaray Odeabank 69-58 Fenerbahçe | MS | ŞAMPİYONNN!!! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW 13/14 FİNAL | Galatasaray Odeabank 69-58 Fenerbahçe | MS | ŞAMPİYONNN!!!

Avrupa'da final macinda fener ile karsilacak olmamiz cok degisik duygu, daha simdi haberim oldu oha tepkisi verdim.

Beyler size kötü bir haberim var... :(

11.04.2014 21:00 Cuma#3

bos.gif

fenerbahceIi

Cincon finali analizi...

bos.gif

gsnin ekatarenburg macını izledim nerdeyse 6sarayın attığı her şut basket oldu ekateren öyle abartıldıgı gibi değil hiç savunma yapmadılar taurasi güvenin sonu elenmelerine neden oldu bence ne zaman tau cıktı fark azaldı ne zaman tau girdi fark arttı

ciddi bir savunma yapmamız lazım inş şampiyon biz oluruz potanın kraliçeleri lütfen bu maçı alın gerekirse ligde şampiyon olmuyalım yeterki bu maçı alın inş alırsınız

bos.gif

Ekaterinburg da kötü takımmış meğersem. :(

Beyler size kötü bir haberim var... :(

11.04.2014 21:00 Cuma#3

bos.gif

fenerbahceIi

Cimbom finali analizi...

bos.gif

gsnin ekatarenburg macını izledim nerdeyse 6sarayın attığı her şut basket oldu ekateren öyle abartıldıgı gibi değil hiç savunma yapmadılar taurasi güvenin sonu elenmelerine neden oldu bence ne zaman tau cıktı fark azaldı ne zaman tau girdi fark arttı

ciddi bir savunma yapmamız lazım inş şampiyon biz oluruz potanın kraliçeleri lütfen bu maçı alın gerekirse ligde şampiyon olmuyalım yeterki bu maçı alın inş alırsınız

bos.gif

Ekaterinburg da kötü takımmış meğersem. :(

fblilerin kafa yapısı bu zaten.gs maç kazanamaz rakip iyi bir rakip değildir.bu kafa var adamlarda ama kendileri gazoz kupası kazansa dünyanın en iyi kulübü fbdir derler.

yabancı hakem yönetecek bu avantaj. tarafsız hakemlerle her türlü koyarız fbye. ama şikeci aziz hakemleri ayarlamaya şimdiden çalışıyordur dikkatli olmak lazım. bu herif deli olduğundan bu maç için 1 milyon dolar bile teklif eder hakemlere :)

Fenerbahçe maçlarında kesinlikle iyi konsantre olamıyoruz . Bugünkü UMMC maçının 1/3'ü ile oynarsak zorlanmadan yeneriz . Fenerbahçe'nin de pili bitti . Kazandıkları son 4 maçı da ucu ucuna hiç öyle maçı kopardıklarını görmedim . Biz daha moralli ve hırslıyız . Tek eksiğimiz fener maçlarında konsantrasyon kaybı yoksa alırız bu maçı .

Bu kupayı alırsak ayrıca bir de bunun SuperCup kupası var onda da oynama şansımız olacak . Yani sezonu 4 kupa gibi muazzam bir şekilde bitirebiliriz :)

Bu eslesmeye sevindim mi üzüldüm mü bilmiyorum.

Tanidigimiz bir takim olmalari, acikcasi onlardan iyi olmamiz sevindirici.

Ama bu mac Euroleague finali. Herhangi bir mac degil.

Galatasaray icin ilk, Fenerbahce icin ilk, Türkiye icin ilk.

Bu maci kaybeden fena cöker üzüntüden. Camia olarak. Bu anlamda korkmuyor degilim.

bizim fenere şansımız tutmuyo,rotasyonda dar.keşke çıkmasaydık finale diyecek durumdayım.bizim kızlar kupayı haketti ama almaları zor.fenere beleşten kupa vericez.finale kadar yaptıkları için teşekkürler.

biz bugün ethakerinburg'u yenerek kupayı zaten kazandık bana göre kazansakta kaybetsekte bu takım gönüllerin şampiyonu oldu bizim daha rahat ve kendimize güvenle oynamamız lazım...

Bu eslesmeye sevindim mi üzüldüm mü bilmiyorum.

Tanidigimiz bir takim olmalari, acikcasi onlardan iyi olmamiz sevindirici.

Ama bu mac Euroleague finali. Herhangi bir mac degil.

Galatasaray icin ilk, Fenerbahce icin ilk, Türkiye icin ilk.

Bu maci kaybeden fena cöker üzüntüden. Camia olarak. Bu anlamda korkmuyor degilim.

Fener geçen sezonda oynayıp kaybetmişti yalnış hatırlamıyorsam. Rakipleri de bugün yendiğimiz takımdı diye hatırlıyorum.

Üst Alt